in

Xiaomi bu kez 64 MP kameralı telefonuyla geliyor

Xiaomi, düşük fiyatla yüksek donanım satan bir telefon markası. Haliyle karşısındaki rakipleri de rekabette hayli zorlanıyor ve yeni şeyleri cihazlarına koyarken fiyatı da yüksek tutmamaya çalışıyor. Sık sık yeni telefon duyurusu yapan Xiaomi, yeni bir telefonla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi Mix 4 ismini taşıması beklenen yeni telefonun en dikkat çeken özelliği kamerası olacak. 64 MP çözünürlüğnde görüntü alabilen cihaz, ISOCeLL Bright GW1 kamera sensörünü kullanıyor. Işık hassasiyetinin hayli iyi olması beklenen yeni Xiaomi telefonun Android One serisine ait model olması da bekleniyor. Cihazın ismi konusunda halen belirsizlik sürerken, Xiaomi Mi A3 isminin de bu telefona verilmesi söz konusu. Ancak şirketten bu konuda net bir açıklama olmadığından kesin bir şey söylemek şu an için zor.

Xiaomi, düşük fiyatla yüksek donanım satan bir telefon markası. Haliyle karşısındaki rakipleri de rekabette hayli zorlanıyor ve yeni şeyleri cihazlarına koyarken fiyatı da yüksek tutmamaya çalışıyor.

Sık sık yeni telefon duyurusu yapan Xiaomi, yeni bir telefonla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi Mix 4 ismini taşıması beklenen yeni telefonun en dikkat çeken özelliği kamerası olacak. 64 MP çözünürlüğnde görüntü alabilen cihaz, ISOCeLL Bright GW1 kamera sensörünü kullanıyor.

Işık hassasiyetinin hayli iyi olması beklenen yeni Xiaomi telefonun Android One serisine ait model olması da bekleniyor. Cihazın ismi konusunda halen belirsizlik sürerken, Xiaomi Mi A3 isminin de bu telefona verilmesi söz konusu. Ancak şirketten bu konuda net bir açıklama olmadığından kesin bir şey söylemek şu an için zor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0