in

Nokia’dan 48 megapiksel kameralı yeni telefon

Nokia, yeni bir telefonun hazırlığında. Henüz ismi bilinmiyor olsa da şirket, özellikle kamerasıyla dikkat çeken bir telefon yapmak istiyor. Piyasada 48 MP çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen pek çok telefon modeli bulunuyor. Hatta Xiaomi’nin Redmi Note 7 modeli 1800-2000 TL aralığındaki fiyatıyla da oldukça dikkat çekici. Nokia ise telefon pazarında kaçırdığı treni yeniden yakalamak istiyor. İnternete sızan görüntülere bakıldığında cihazın arka yüzünde üçlü kamera kurulumu dikkat çekiyor. Aynı zamanda arka yüzde parmak izi sensörü de kendine yer bulmuş. Bu da Nokia’nın ekrana gömülü parmak izi sensörüne bu cihazda yer vermeyeceği anlamına geliyor. USB-C portuyla gelen yeni Nokia telefon, 3.5 mm kulaklık çıkışına da sahip. Böylece hem yeni hem de eski standartları bir arada sunan telefon, Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden güç alıyor. Cihazla ilgili bilinenler ise şimdilik bu kadar. Daha çok internete sızan görüntülere bakarak yeni Nokia telefonla ilgili bir şeyler söyleyebilmek mümkün. Elbette Nokia tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil; ancak ilerleyen günlerde bu cihaza ait yeni görüntü ve bilgilerin internete sızmasını bekliyoruz.

Nokia, yeni bir telefonun hazırlığında. Henüz ismi bilinmiyor olsa da şirket, özellikle kamerasıyla dikkat çeken bir telefon yapmak istiyor. Piyasada 48 MP çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen pek çok telefon modeli bulunuyor. Hatta Xiaomi’nin Redmi Note 7 modeli 1800-2000 TL aralığındaki fiyatıyla da oldukça dikkat çekici.

Nokia ise telefon pazarında kaçırdığı treni yeniden yakalamak istiyor. İnternete sızan görüntülere bakıldığında cihazın arka yüzünde üçlü kamera kurulumu dikkat çekiyor. Aynı zamanda arka yüzde parmak izi sensörü de kendine yer bulmuş. Bu da Nokia’nın ekrana gömülü parmak izi sensörüne bu cihazda yer vermeyeceği anlamına geliyor.

USB-C portuyla gelen yeni Nokia telefon, 3.5 mm kulaklık çıkışına da sahip. Böylece hem yeni hem de eski standartları bir arada sunan telefon, Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden güç alıyor.

Cihazla ilgili bilinenler ise şimdilik bu kadar. Daha çok internete sızan görüntülere bakarak yeni Nokia telefonla ilgili bir şeyler söyleyebilmek mümkün. Elbette Nokia tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil; ancak ilerleyen günlerde bu cihaza ait yeni görüntü ve bilgilerin internete sızmasını bekliyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0