in

BTS Türkiye konseri ne zaman?

BTS Türkiye konseri ne zaman? sorusu arama motorlarında ünlü müzik grubunun sevenleri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Kore’li müzik grubu olan BTS şarkıları ve dansları özellikle gençler tarafından ilgiyle takip ediliyor. BTS konserine gitmek isteyenler BTS Türkiye konser bileti bulmaya çalışıyor. BTS Türkiye konser tarihi hakkında bilgi sahibi olanlar konsere gitmek için planlar yapıyor.Geçtiğimiz günlerde biletli online konser yapan BTS grubu yüksek gelir elde etmişti. Peki, Türkiye’de de çok sevilen BTS Türkiye konseri ne zaman? İşte, yanıtı!

BTS Türkiye konseri ne zaman? grubun hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde 107 ülkede 756 bin 600 kişi tarafından izlenen BTS online konseri dünyada da yankı uyandırdı. Öte yandan koronavirüs nedeniyle tüm ülkelerde pek çok etkinliğin ertelenmesinin ardından yeni konser takvimleri sabırsızlıkla bekleniyor. BTS grubu Türkiye konserini bekleyenler ise, BTS Türkiye konseri ne zaman? sorusuna yanıt arıyor. Güney Kore’li grup BTS Türkiye’de de gençler tarafından en sevilen gruplar arasında yer alıyor. İşte, BTS Türkiye konser ne zaman? sorusu ile ilgli merak edilen detaylar…

BTS TÜRKİYE KONSERİ NE ZAMAN?

Corona virüs nedeni ile tüm ülkelerde pek çok konser ve etkinlik iptal oldu. Haziran ayında düzenlediği Bang Bang CON The Live etkinliği ile 107 ülkede aynı anda izlenen BTS grubu online konserler arasında en çok bilet kesmesi ile konuşulmuştu. Bu konserden 20 milyon dolar gelir ettiği konuşulan BTS yüz yüze konser takvimi ise henüz netleşmedi. Çok yakında Barcelona BTS konser biletlerinin satışa çıkacağı edinilen bilgiler arasında yer alırken, BTS Türkiye konseri takvimi henüz belirlenmedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0