in

Büşra Elsall kimdir ne iş yapıyor?

Büşra Elsall kimdir sorusu son günlerde sosyal medya kullanıcıları tarafından çokça paylaşılmasının ardından vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Youtube platformu üzerinden paylaştığı kısa videolarının Twitter’a düşmesiyle popülerleşen Büşra Elsall ne iş yapıyor? Bir kesim tarafından dalga geçtiği bir kesim tarafından da ciddi konuşma yaptığı için alkışlanan Büşra Elsall kimdir? İşte, Türkiye gündemine dair açıklamalarıyla sosyal medyanın öne çıkan ismi Büşra Elsall hakkında detaylı bilgiler…

Son günlerde gündem olan pek çok konu hakkında düşüncelerini sosyal medya platformu YouTube üzerinden paylaşan Büşra Elsall ne iş yapıyor? Twitter kullancııları tarafından yer yer eleştirilse de çokça paylaşan videolarıyla tanınan Büşra Elsall vatandaşlar tarafından merak ediliyor. ‘Kanal İstanbul ile ilgili bilinmesi gerekenler’, ‘Türkiye Ekonomisi nasıl’ başlıklı videolarının Twitter’da yayılmasıyla araştırılan Büşra Elsall kim? İşte, merak eidlen isim hakkında detaylı bilgiler…

BÜŞRA ELSALL KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

Son günlerde gerek doların yükselmesi gerek mega proje olarak adlandırılan Kanal İstanbul ile ilgili son gelişmeler derken YouTube üzerinden gündem ile ilgili videolar paylaşan Büşra Elsall vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

YouTube üzerinden Büşra Elsall ismiyle gündem dair videolar paylaşan Büşra Elsall, Twitter’ın son dönemde en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

İstanbul’da yaşadığı bilinen ve profilinde yazdığı kadarıyla Mimarlık mesleğini yaptığını öğrendiğimiz Büşra Elsall’ın Twitterda 40,2 bin takipçisi bulunuyor. Büşra Elsall Youtube kanalında şimdilik 480 aboneye sahip olsa da 6-7 bin civarında görüntülenme almış durumda.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0