in

Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu?

Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu sorusu son günlerde çok fazla tartışılıyor. Haber spikeri ve muhabir olarak tanınan Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu sorusu oldukça merak ediliyor. Peki, Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu? İşte, Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu sorusunun yanıtı…

HaberTürk ekranlarında yaptığı siyaset programlarıyla tanınan Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu sorusu çok fazla tartışılıyor. Arama motorlarında da çok fazla araştırılan Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu sorusunu sizler için yanıtladık. Peki, Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu? İşte tüm detaylar… 

Didem Arslan Yılmaz saçı peruk mu? 

Didem Arslan Yılmaz özellikle Habertürk ekranlarında karşımıza çıkan ve siyaset programları ile tanıdığımız Türk haber spikeri ve muhabir.  1974 doğumlu olan ve şu anda 46 yaşında olan Didem genellikle hep kısa saçları ile televizyon ekranlarında görünüyor. 

Didem Arslan Saç rengi olarak kısa saçlarına rağmen karamel kahverengi kullanan çok sayıda olmayan kadınlardan birisi. Doğal saç rengi siyah olarak biliniyor. Bakır yansımalar, kahverengi ve bal rengi ışıltılar ile çok güzel bir saç rengi yakaladığını söylemek mümkün. Bu saç renginin kendisini çok daha genç gösterdiğini de söylemek mümkün. 

Didem Arslan Yılmaz İstanbul’da dünyaya geldi. Kadıköy Kız Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel meslek hayatına Kanal D Haber Merkezi ile başladı. Kanal D’de muhabirlik, ana haber spikerliği, sabah programı spikerliği yaptı. Daha sonra bir süre Show Tv, Kanal 6 ve Star televizyonlarında yine muhabir ve spiker olarak çalıştı.2004 yılında CNN TÜRK’teydi. Haber yolculuğu CNN TÜRK’te 4 yıl boyunca devam etti. Organ nakli dizi haberleri 6 ay devam eden bir programa dönüştü. Bu sürede Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK’ün birlikte organize ettiği “Hayata Bağış” kampanyası büyük farkındalık yarattı. Organ bağışlarında artışlar gözlendi. CNN TÜRK’ün ardından 2007-2016 yılları arasında 9 yıl boyunca Haber Türk’teydi. Haber Türk’te Türkiye’nin Nabzı adlı tartışma programını hazırlayıp sundu. Gün içerisinde de yine farklı saat dilimlerinde kuşak programlarının hem mutfağında hem de ekran önünde görev aldı. 

ALDIĞI ÖDÜLLER NELERDİR? 

2005 yılı : Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başarı Ödülü. [Kaçak ambulanslar] 

2013 yılı : Yılın En İyi Tartışma Programı kategorisinde Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Ödülü. [Türkiye’nin Nabzı] 

2014 yılı : Medya Etik Konseyi tarafından TV Haber Etik Ödülü. [Türkiye’nin Nabzı] 

2015 yılı : Magazin Gazetecileri Derneği’nin 21. Altın Objektif Ödülleri, Savaş Ay Özel Ödülü. [Türkiye’nin Nabzı] 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0