in

Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi? 

Son günlerde Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi sorusu çok fazla merak ediliyor. İkilinin benzerliğinin yanı sıra soyadlarının da aynı olması sebebiyle gündeme gelen bu konu araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi? Sizler için hazırladığımız haberimizde Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi sorusunu yanıtladık. İşte tüm detaylar… 

Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi sorusu arama motorlarında sıkça araştırıldığı gibi sosyal medyanın da gündeminde. Başarılı iki oyuncu soyadlarının yanı sıra fiziksel özellikleriyle de çok fazla benzetiliyor. Peki, Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi? İşte, Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi sorusunun detaylı cevabı… 

Efecan Şenolsun ve Melisa Şenolsun kardeş mi? 

Aslen İzmirli olan Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu Efecan Şenolsun’un kardeşi olan genç oyuncu, dizi kariyerine 2015 yapımı Tatlı Küçük Yalancılar ile başladı. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı. Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaştığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırdı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam eden Melisa Şenolsun, 2018 yapımı Nefes Nefese’de narin ama olmadık tehlikelere atılabilecek kadar da gözü kara bir kız olan Rüya’yı canlandırdı. Melisa Şenolsun son olarak Atiye dizisinde rol aldı.  

Efecan Şenolsun, 11 Eylül 1992 tarihinde dünyaya geldi. Lisede ikinci sınıftayken oyuncu olma hayaliyle İstanbul’a gitti. Ajanstan verdikleri metni oynadı ve işe girdi. Babasının isteği üzerine İzmir’e dönüp liseyi tamamladı. Sonra Bilgi Üniversitesini kazandı. Daha sonra ‘Güneşi Beklerken’de oynadı. ‘Bu Şehir Senindir’ isimli kısa filmle festivallerden ödül aldı. ‘Kocan Kadar Konuş’ta da konuk oyuncuydu. Kız kardeşi Melisa Şenolsun da kendisi gibi oyuncudur. Oyunculuğu ve müziği tutku yapmış sporcu kimliği ile bilinen Efecan  Şenolsun, aynı zamanda profesyonel boksördür. 

Hangi dizilerde, filmlerde oynadı? 

Çarpışma (Yakup), Yaşamayanlar (Sercan), Hayat Sırları (Hakan), Nadide Hayat (Cem), Paramparça 3. Sezon Paramparça, Güneşi Beklerken (Can), Kocan Kadar Konuş (Murat). 

Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0