in

Harbiye açık hava konserleri iptal mi?

Harbiye açık hava konserleri iptal mi? Sorusu bugünlerde vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Korona virüs önlemleri kapsamında Ağustos ayında başlayan Harbiye açık hava konserleri devam ediyor mu? Geçtiğimiz günlerde vakaların artması sebebiyle İstanbul içerisinde düğün, etkinlik ve konser gibi faaliyetlerin yapılmasının yasaklanması ardından vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Birçok kişinin günler öncesinden aldığı harbiye açık hava konserleri iptal mi oldu? Harbiye açık hava konserleri yapılacak mı? İşte, detaylar…

Her sene birbirinden ünlü isimlerin Ağustos ve Eylül aylarında sahne alarak sevenlerine eğlenceli geceler yaşattığı Harbiye açık hava konserlerinin son durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Pek çok kişinin günler öncesinden aldığı harbiye açık hava konserleri iptal mi edildi? İstanbul’da artan vakalardan sonra yasaklanan konserler ve canlı müzik etkinlikleri yapılacak mı? İşte, son gelişmeler…

HARBİYE AÇIK HAVA KONSERLERİ İPTAL Mİ?

İstanbul Valiliği tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan karar sonrasında “ Açık alanlarda yapılacak; konser, gösteri, festival vb. etkinliklere 12 Eylül 2020 tarihinden itibaren hiçbir şekilde müsaade edilmeyeceği açıklandı.

Günler, haftalar ve aylar öncesinden planlanan ve alınan biletler ve konser verecek ünlülerin son durumları ise merak konusu oldu. Pek çok magazin bölümü başta olmak üzere pek çok kişinin köşesinde yer verdiği Harbiye Açık Hava konserlerinin ileri bir tarihe ertelendiği ve herkesin geleceği merakla beklediği konuşuluyor.

Konuyla alakalı Biletix.com’dan bilet sorgulama yapıldığında ise önümüzdeki hafta içerisinde Teoman ve Murat Boz gibi sanatçıların Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser vereceklerini ve biletlerinin satılmaya devam ettiği bilgisine ulaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir