in

See 2. sezon ne zaman?

See 2. sezon ne zaman sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Steven Knight tarafından yaratılan ve Francis Lawrence tarafından yönetilen Apple TV Plus dizisi See 2.sezon tarihi belli oldu mu? Aquamen filmi ile yıldızı parlayan ve milyonlarca hayran kitlesi oluşturan Jason Mamoa’nın Sylvia Hoeks ile beraber paylaştığı See 2.sezon ne zaman? See yeni sezon başladı mı? İşte, merak edilenler…

Görme yetisini yitiren insanlığın, hayatta kalmak için yeni yollar aradığı ve 2019 aralık ayında yayına verilen See 2.sezon tarihi birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Apple TV yapımlarından biri olarak ön plana çıkan dizinin 2.sezon ne zaman? See 2.sezon tarihi belli mi? İşte, detaylı bilgiler…

SEE 2. SEZON NE ZAMAN?
Apple+’ın çıkış dizilerinden biri olan See, Kasım 2019’da yayınlanan 8 bölümlük bir dizidir. Dizinin senaryosunu Peaky Blinders’ın tasarımcılarından olan Steven Knight ile Açlık Oyunları serisinin son üç filminde yönetmen koltuğunda yer alan Francis Lawrence birlikte yazdı.

Game of Thrones’da Kral Drogo karakteri ve Aquamen karakteri ile ön plana çıkan Jason Momoa’nın başrollerinde yer aldığı dizinin ikinci sezon tarihi merakla araştırılıyor.

See’nin ilk sezonu 1 Kasım’da ilk üç bölümünün yayınlanması ile başlamıştı. Ve her cuma günü yeni bir bölümü ile yayınlanmaya devam etti. 2019 yılının 6 Aralık Cuma günü 1.sezon finali yapmıştı. See dizisinin, yapımcılar tarafından açıklanan 2.sezon tarihi ise kasım 2020 olarak bildirilmiştir.

Apple TV Plus tarafından bu konuya bir açıklama gelmezken 2.sezon 1. Bölümün ne zaman yayınlanacağı ise net değil.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0