in

Tülin Şahin boşandı mı?

Tülin Şahin boşandı mı sorusu arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Amerikalı manken Cindy Crawford’a benzerliğiyle dikkat çeken ve günümüzde moda programı yapan Tülin Şahin boşandı mı? Daha önceki yıllarda şef Murat Özer ile evli olan ve ardından boşanan Tülin Şahin tekrardan evlendi mi? Süper model ve tasarımcı olarak kendini tanımlayan güzel sunucu Tülin Şahin boşandı mı? Tülin Şahin ayrıldı mı? İşte, detaylar…

Nisan 2019 tarihinde Portekizli iş insanı Pedro de Noronho ile hayatını birleştiren Tülin Şahin bugünlerde sosyal medyada yayılan haberler sonrasında boşanıp boşanmadığı konusuyla gündeme geliyor. Moda konusunda son yıllarda yaptığı tasarım ve modellikle göz önünde bulunan Tülin Şahin eşinden ayrıldı mı? Yakın zamanda bir de bebek dünyaya getiren süper model Tülin Şahin Portekizli eşinden boşandı mı? İşte, son gelişmeler…

TÜLİN ŞAHİN BOŞANDI MI?

Aslen Sivaslı olan ancak doğma büyüme Danimarka’da tanınan Tülin Şahin Türkiye’de mankenlik yapmaya başlamasıyla tanınmaya başladı. 1995 yılında Danimarka Güzeli unvanını alan Tülin Şahin ülkemizde moda ve tasarım konusunda faaliyetlerini sürdürüyor.

ABD’li Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anıldı.

2019 yılında Portekiz asıllı Londra’lı yatırımcı ve ekonomist Pedro de Noronha ile Lisbon’da sade bir tören ile dünya evine giren Tülin Şahin aynı zamanda bir de bebekleri dünyaya geldi.

Bugünlerde boşanıp boşanmadığı merak edilen Tülin Şahin ve eşinin Kasım 2019’da bir kızları dünyaya gelmesine rağmen ayrıldığı ortaya çıktı.

Şahin’in eşine çocuğunu göstermemesi üzerine mahkemeye verilmesiyle ortaya çıkan gerçek çiftin aslında evlenmediği ve anlaşamadıkları için ayrılma kararı aldıkları öğrenildi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0