in

Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır?  

Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır sorusu son günlerde birçok vatandaşın gündeminde yer alan bir konu. Vatan Bilgisayar Kredisi, Vatan Bilgisayar mağazaları ve vatanbilgisayar.com’dan yapacağınız alışverişleri daha hızlı, kolay ve avantajlı şekilde yapmanızı sağlıyor. Peki, Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır? İşte, Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır sorusunun detaylı cevabı… 

Arama motorlarında sıkça araştırılan Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır sorusu vatandaşların merak ettiği konu başlıkları arasında yer alıyor. Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde faizsiz 3 ay, 6 ay, 10 ay, 12 ay ve 24 ay taksit fırsatı sunan bu kredi, pek çok kişinin kullandığı bir yöntem haline geldi. Peki, Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır? Sizler için hazırladığımız haberimizde Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır sorusunu yanıtladık. İşte tüm detaylar… 

Vatan kredi sorgulama SMS nasıl yapılır? 

VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422’ye SMS gönderin. En kısa sürede başvurunuzu değerlendirip sizi SMS ile bilgilendireceğiz. Onay SMS’ini aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Online Vatan Bilgisayar kredisine başvuru nasıl yapılır? 

Fibabanka müşterisiyseniz; 

vatanbilgisayar.com’dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir. Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir. Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin. Kredi sözleşmelerini görüntüleyerek onaylayın. İşlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir. 

Fibabanka müşterisi değilseniz; 

vatanbilgisayar.com’dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir. Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir. Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin. Fibabanka müşterisi olup kredi kullanım işlemlerinizin tamamlanabilmesi için müşteri olma formu doldurun. Formu doldurduktan sonra kurye aracılığıyla müşteri olma sürecininiz başlar. Gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması ile size gönderilir. Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın. Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0