in

Zayn ve Gigi evli mi?

Zayn ve Gigi evli mi şeklinde yapılan aramalar bugünlerde arama motorlarında yoğunluk kazandı. Ünlü top model Gigi Hadi ve tanınmış gruplardan One Direction’ın eski solisti Zayn Malik evli mi? Gigi Hadid’in hamile olduğu fotoğraflarının çıkmasının ardından pek çok kişinin merak ettiği Zayn ve Gigi evli mi? Peki, Zayn ve Gigi ne zaman evlendi? İşte, merak edilenler…

Bugünlerde pek çok sosyal medya platformunda ve haber portallarında denk gelinen Gigi hamile mi iddiaları sonrasında Zayn ve Gigi çifti çokça araştırılıyor. Özellikle karantina dönemlerinde aynı evde kaldıkları ve Gigi’nin 20 haftalık hamile olduğu söylentilerinin çıkması üzerine Zayn ve Gigi evli mi? Eski One Direction grubu solisti Zayn Malik Gigi Hadid ile evlendi mi?İşte, detaylı bilgiler…

ZAYN VE GİGİ EVLİ Mİ?

Tabiri caizse bir dargın bir barışık şekilde devam ettikleri ilişkileriyle dünya gündemi tarafından da takip edilen Zayn ve Gigi çifti arama motorlarında çokça araştırılıyor.

Daha önce 24 yaşındaki sevgilisi Malik’in evlilik teklifine, kendini hazır hissetmediğini söyleyerek “Hayır” yanıtı veren ve iki kere boşanan annesi Yolanda Hadid’in hatalarını tekrarlamak istemeyen Victoria’s Secret modelinin artık fikrini değiştirdiği iddia edildi.

Konu hakkında iki taraftan da resmi ve birinci ağızdan herhangi bir açıklamanın gelmemesinin sonrasında çiftin sevgili durumlarının yakın zamanda değişebileceği ifade edildi.

Gigi Hadid’in hamile olduğunun açıklanmasının ardından ilk çocuklarını bekleyen çift bebeklerine kavuştu. Twitterda ‘Gigi doğurdu’ başlığıyla gündeme gelen haber Türkiye’den de pek çok kişi tarafından konuşuluyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0