in

15 temmuz belediye otobüsleri ücretsiz mi?

15 temmuz’da belediye otobüsleri ücretsiz mi sorusu vatandaşların merak ettiği sorular arasında yer alıyor. İstanbul Toplu Ulaşım Hizmetleri sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yaptı. Peki 15 Temmuz’da otobüsler ve toplu ulaşım ücretsiz mi olacak?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde otobüsler, metro, tramvay ve Marmaray gibi toplu taşıma araçlarını kullanacak olanlar ulaşımın ücretli mi, ücretsiz mi olacağı vatandaşlar tarafından internette aranan konular arasında. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde otobüsler, metro, tramvay ve Marmaray gibi toplu taşıma araçlarını kullanacak olanlar için ücret tarifesi kamuoyuna duyuruldu. Peki, 15 Temmuz İstanbul’da Marmaray, metro, metrobüs, otobüs ücretsiz mi?

15 Temmuz istanbul kart ücretsiz mi?

İSTANBUL TOPLU ULAŞIM KARARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün Twitter adresinden yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde İstanbulkart entegrasyonuna dahil toplu ulaşım araçları ücretsiz olacaktır.

Izmir 15 Temmuz Otobüsler Ücretsiz mi?

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan karara göre, 15 Temmuz Cumartesi akşamı saat 19.00’dan 16 Temmuz Pazar sabahı saat 07.00’a kadar 12 saat boyunca otobüs, metro, İZBAN ve tramvaydaki ulaşım hizmetleri ücretsiz olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0