in

BRLSM ne zaman işlem görecek?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından halka arz edilecek olan Birleşim Mühendisliğin ne zaman işlem göreceği oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette firmanın işlem göreceği tarihi araştırıyor. Peki birleşim Mühendislik ne zaman işlem görecek?

Geçtiğimiz günlerde Birleşim Mühendislik halka arz için SPK’ya başvuru yapmıştı. Başvurunun ardından SPK’nın onaylaması ile birlikte birçok kişinin gözü şimdi firmaya döndü. 11-12-13 Ağustos tarihlerinde talep toplama sürecini tamamlamış olan kurum, Borsa İstanbul’da işlem görmeye hazırlanıyor. Bu yüzden birçok kişi tarafından ne zaman işlem göreceği de oldukça çok merak ediliyor.

22 milyon nominal bedelli hisseyi halka arz edecek olan şirketin sermayesi halka arz sonrasında 102 milyon olmuş olacak. 1 TL nominal değerli payların halka arzı 9,10 TL olarak belirlenmişti. “BRLSM.E” kodu ile işlem görecek olan Birleşim Mühendislik, 20 Ağustos 2021 tarihinden itibaren işlem görmeye başlayacak. Şirketin sırada olan maksimum emir değeri ise 3.000.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0