in

Çatalca Belediyesi hangi partide? Çatalca Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Çatalca Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler

Çatalca Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorusunun yanıtı yaklaşan yerel seçimler ile birlikte değişik illerde ve bölgelerden de aranan konular arasında yer alıyor. Partilerin hangi belediyeleri yönettiği ve belediye başkanlarının biyografi bilgileri de aranan konular arasında. Bu belediyelerden birisi de Çatalca Belediyesi. Peki Çatalca Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir, kaç yaşında? İşte Çatalca Belediyesi hakkında bilgiler

Çatalca Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorularının yanıtları merakla takip ediliyor. Çatalca, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Dolayısıyla, Çatalca Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir alt birimi olarak faaliyet göstermektedir. Peki Çatalca Belediyesi hangi partide? Çatalca Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Çatalca Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler Çatalca BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİDEN? Çatalca Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin adayı Mesut Üner 25.199 oy olarak kazanmıştır ve bölgenin yüzde 51.75 oy oranına sahiptir. Çatalca BELEDİYE BAŞKANI MESUT ÜNER KİMDİR? Çatalca Belediye Başkanı 1975 İstanbul Muratbey’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çatalca’da tamamlayan Mesut Üner, lisans eğitimini Uluslararası Amerikan Üniversitesi Mimarlık bölümünde aldıktan sonra mimar olarak mezun oldu. 1998 yılından itibaren imar ve şehircilik alanlarında çalışmaya başlayan Mesut Üner, 1998-2009 Tepecik Belediyesinde görev yaptı ve 2009-2011 yılları arasında Büyükçekmece İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde görev yaptı. 2014 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çatalca Belediyesi’nde Meclis Üyesi oldu. Uzun süre aktif olarak futbolla ilgilenen Mesut Üner, Çatalca ilçesinde amatör futbol kulüplerinde de yöneticilik yaptı. 2018’de AK Parti 6. Olağan Kongresinde Çatalca İlçe Başkanı seçildi. 31 Mart yerel seçimlerinde Çatalca Belediye Başkan seçilen Mesut Üner, evli ve 2 kız babasıdır.

Çatalca Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorularının yanıtları merakla takip ediliyor. Çatalca, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Dolayısıyla, Çatalca Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir alt birimi olarak faaliyet göstermektedir. Peki Çatalca Belediyesi hangi partide? Çatalca Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Çatalca Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler

Çatalca BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİDEN?

Çatalca Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin adayı Mesut Üner 25.199 oy olarak kazanmıştır ve bölgenin yüzde 51.75 oy oranına sahiptir.

Çatalca BELEDİYE BAŞKANI MESUT ÜNER KİMDİR?

Çatalca Belediye Başkanı

1975 İstanbul Muratbey’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çatalca’da tamamlayan Mesut Üner, lisans eğitimini Uluslararası Amerikan Üniversitesi Mimarlık bölümünde aldıktan sonra mimar olarak mezun oldu.

1998 yılından itibaren imar ve şehircilik alanlarında çalışmaya başlayan Mesut Üner, 1998-2009 Tepecik Belediyesinde görev yaptı ve 2009-2011 yılları arasında Büyükçekmece İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde görev yaptı.

2014 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çatalca Belediyesi’nde Meclis Üyesi oldu. Uzun süre aktif olarak futbolla ilgilenen Mesut Üner, Çatalca ilçesinde amatör futbol kulüplerinde de yöneticilik yaptı.

2018’de AK Parti 6. Olağan Kongresinde Çatalca İlçe Başkanı seçildi.

31 Mart yerel seçimlerinde Çatalca Belediye Başkan seçilen Mesut Üner, evli ve 2 kız babasıdır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0