in

PUR hangi ülkenin kodu?

Tüm ülkeler için bir ülke kodu belirlenmiştir. Bu sayede ülkeler daha kolay bir şekilde ifade edilir. Aynı zamanda bu kodlar uluslararası nitelik taşır. Böylelikle herhangi bir kodun hangi ülkeye ait olduğu konusunda araştırmalar yapılır. İşte bazı ülkelerin kısa kodları… Amerika Birleşik Devletleri (US), Almanya (DE), Brezilya (BR), Bulgaristan (BG), Fransa (FR), Güney Kore (KR), Hollanda (NL), Hindistan (IN), Türkiye (TR), Mısır (EG). Norveç (NO). Bu ülkelerin dışında PUR kodunun hangi ülkeye ait olduğu merak edilen konulardandır. PUR kodu Porto Riko ülkesinin kısaltılmışıdır.

Tüm ülkeler için bir ülke kodu belirlenmiştir. Bu sayede ülkeler daha kolay bir şekilde ifade edilir. Aynı zamanda bu kodlar uluslararası nitelik taşır. Böylelikle herhangi bir kodun hangi ülkeye ait olduğu konusunda araştırmalar yapılır. İşte bazı ülkelerin kısa kodları…

Amerika Birleşik Devletleri (US), Almanya (DE), Brezilya (BR), Bulgaristan (BG), Fransa (FR), Güney Kore (KR), Hollanda (NL), Hindistan (IN), Türkiye (TR), Mısır (EG). Norveç (NO).

Bu ülkelerin dışında PUR kodunun hangi ülkeye ait olduğu merak edilen konulardandır. PUR kodu Porto Riko ülkesinin kısaltılmışıdır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0