in

Tuğrul Abacıoğlu kimdir nereli kaç yaşında? Tuğrul Abacıoğlu vefat mı etti?

Ünlü doktor Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında ve Tuğrul Abacıoğlu vefat mı etti sorularıyla bir kez daha gündeme geldi. Gündeme son dakika haberi olarak düşen bilgilerin ardından birçok vatandaş Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında sorularını merak etmeye başladı. Peki, Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında sorusunun detaylı cevabı…

Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında sorusu ülkenin gündeminde yer alan bir konu. Dün evinde ölü olarak bulunduğu iddia edilen doktor Tuğrul Abacıoğlu vefat mı etti sorusu sosyal medyada çok fazla tartışılmıştı. Ardından birçok kullanıcı da Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorulara cevap aramaya başladı. Peki, iddialar doğru mu, Tuğrul Abacıoğlu vefat mı etti, Tuğrul Abacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, tüm detaylar… 

Tuğrul Abacıoğlu kimdir nereli kaç yaşında? 

Gündeme son dakika haberi olarak düşen ünlü operatör doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun ölümü hem meslektaşlarını hem de yakınlarını üzüntüye boğdu. İstanbul Göktürk’teki evinde kanlar içinde bulunan Tuğrul Abacıoğlu’nun ölümüyle ilgili incelemeler başlatıldı. Gerçekleştirilen ilk incelemeye göre Tuğrul Abacıoğlu’nun sol bileğinin kesik olduğu bildirildi. Konuya ilişkin soruşturma başlatıldı.  

Ölüm haberi gündeme bomba gibi düşünce, Tuğrul Abacıoğlu kimdir merak edildi ve araştırılmaya başlandı. Doktorluk mesleği yanında İşletmecilik yapan Tuğrul Abacıoğlu, 65 yaşındaydı. Operatör Doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun kendi adıyla bir de Sağlık merkezi vardı. İddiaya göre dün öğle saatlerinde Abacıoğlu Göktürkteki evinde ölü bulundu. Mutfak bıçağıyla sol bileğini düz şekilde kesen Abacıoğlu’nun cansız bedenini ulaşıldı. 

21 Mart’ta Kütahya’da doğdu. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1 yıl kadar Almanya Bochum Üniversitesi’nde çalıştı. 1982 yılında İ.Ü. Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda çalışmaya başladı. 1987 yılında aynı fakülteden kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak ihtisas aldı. 

Askerliği sırasında GATA Haydarpaşa Tıp Fakültesi’nde uzman doktor olarak görev yaptı. Askerlik sonrası 4 yılı aşkın bir süre, şu an Amerikan Hastanesi adı altında faaliyet gösteren Güzelbahçe Hastanesi’nde birçok değerli bilim adamının yanında asistan olarak çalıştı. 1991 yılında İstanbul, Gaziosmanpaşa semtinde açtığı özel kadın sağlığı ve doğum kliniği ile hastalarına hizmet vermeye başladı. 

Tuğrul Abacıoğlu intihar mı etti? 

Ev çalışanlarının polise ihbar vermesi üzerine olayla ilgili inceleme yapıldı. İlk yapılan incelemede Abacıoğlu’nun intihar ettiği üzerinde duruldu. Çünkü iddiaya göre bıçak üzerinde doktorun sağ el parmak izi tespit edildi. Abacıoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. 

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0