in

Seyfettin Selim kimdir ve aslen nereli?

Son zamanlarda birçok insan Seyfettin Selim’in kim olduğunu ve nereli olduğunu merak ediyor. Bu yüzden internette insanlar Seyfettin Selim’i araştırıyor. Peki Seyfettin Selim kimdir? Seyfettin Selim nerelidir? Seyfettin Selim mesleği nedir? Bütün bu soruların cevapları ve detayları haberimizde yer almaktadır.

Seyfettin Selim 1967 yılında dünyaya gelmiştir. Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde dünyaya gelen Seyfettin Selim çiftçi bir ailenin çocuğudur. Yani buradan da anlayacağınız gibi Seyfettin Selim aslen Sakaryalıdır. Küçük yaşlarda inşaat sektörüne adımını atan Seyfettin Selim ustabaşı, kalfa gibi birçok iş yapmıştır.

1997 yılına gelindiğinde ise yani Seyfettin Selim 30 yaşında Selim İnşaat Gıda ve San. Tic. LTD. Şti’ni kurmuştur. Şirket kısa dönemde büyük işlere imza atarak büyümüştür. Bu sırada Seyfettin Selim’in ismi inşaat sektöründe artık oldukça yaygın bir şekilde bilinmektedir. Hadımköy iş adamları ve sanayiciler derneğine üye olan Seyfettin Selim, futbol ve yağlı güreş gibi spor müsabakalarının sponsorluğunu yapmıştır.

5 sene boyunca yağlı güreş ağalığı yapan Seyfettin Selim, hala Kırkpınar ağalığını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Seyfettin selim Büyükçekmece Spor Kulübü Başkanlığı ve Hadımköyspor kulübü başkanlığı da yapmıştır. Futbol tarafında da oldukça çok faaliyet gösteren Seyfettin Selim’in “Seyfettin Selim Spor” isminde bir kompleksi de bulunmaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0