in

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Zeynep kimdir, kaç yaşında, nereli?

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Zeynep kimdir? sorusu yarışmayı yakından takip edenler tarafından merak konusu haline geldi. Haftanın ikinci günü kayınvalide yarışmacısı olan Gelin Görün Zeynep Hanım meditasyon bilgisi ile izleyenlerin ilgisini çekti. Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş’in moderatörlüğünde hafta içi her gün izleyenlerin karşısında çıkan Zahide Yetiş’le Gelin Görün programı izleyenler tarafından beğeniyle takip ediliyor. 10 bin liralık ödül için yarışan kaynanalar ve gelinler hem moda zevklerini hem de marifetlerini sergiliyor. Peki, Gelin Görün Zeynep Hanım kimdir? İşte, haftanın ikinci kaynana yarışmacısı Zahide Yetiş’le Gelin Görün Zeynep hakkında merak edilenler!

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Zeynep kaç yaşında? yarışmanın genç kaynana yarışmacısı hakkında en çok merak edilen konulardan biri oldu. Her hafta 5 kaynana ve 5 gelinin takımlar halinde yarıştığı programda gelinler evdeki meziyetlerini sergilerken, kayınvalideler gelinleri için en uygun kombin için alışverişe çıkıyor. Günün sonunda kaynanalar tarafından puanlanan gelinler ise haftanın finalinde en yüksek puanı almak için rekabet ediyor. Peki, 15 Eylül’de yarışan ve alışveriş sırasında zor anlar yaşayan Zahide Yetiş’le Gelin Görün Zeynep kimdir? İşte, Gelin Görün Zeynep ile ilgili merak edilenler…

GELİN GÖRÜN ZEYNEP KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Haftanın ikinci gününde yarışan Zeynep Hanım 45 yaşında ve bilinç altı temizleme terapisti. Genç ve enerjik bir kayınvalide olan Zeynep Hanım haftanın en şık kayınvalidesi olma konusunda da oldukça iddialı. Gelinine çok güvenen Zeynep Hanım ayrıca moda ile de yakından ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir