in

iPhone müzik indirme programları

iPhone müzik indirme programları, kullanıcıların diledikleri müzikleri iPhone’u başında dinleyebilmelerine olanak verir. Piyasada pek çok müzik indirme veya müziğin doğrudan dinlenildiği stream servisleri bulunuyor. Şimdi isterseniz dünyanın en yaygın kullanılan müzik platformu Spotify ile başlayalım. Spotify, kullanıcıların internet üzerinden milyonlarca müzik parçasına ulaşmasına olanak veren hem ücretsiz hem de ücretli bir müzik platformudur. Spotify’ı iPhone’a ücretsiz olarak indirebilir, müzik dinleme keyfine başlayabilirsiniz. Ancak ücretsiz sürümü kullanırken şarkıları dilediğiniz gibi seçip dinleme şansınız bulunmaz. Kullanıcıların önce dinleyecekleri parçayı açmaları gerekir, ardından şarkılar arası geçişlerde Spotify’ın reklamlarını dinlersiniz. Çünkü şirket, ücretsiz kullanımlardan gelir elde edebilmek için reklamlardan faydalanır. Parça değiştirirken, parçanın başında rast gele karşınıza çıkan reklamlar bir yana, dilediğiniz parçayı açamazsınız, bunun yerine random yani rast gele parçalarla devam edersiniz. Spotify’ın iddiasına göre ücretsiz sürümde ses kalitesi, ücretli sürüme göre daha kötüdür. Ancak bu farkı anlamak o kadar da kolay değildir. Spotify’ı ücretli kullanmak isterseniz aylık bir ücret ödemek durumundasınız. 20 TL’nin altında bir ücretle Spotify premium hesabı açabilir, milyonlarca şarkıya iPhone’unuza indirmeden, internete bağlı olarak dinleme şansına sahip olursunuz. Apple Music veya Apple Müzik ise Spotify’ın en büyük rakibidir. Spotify’dan geri kalır yanı pek yoktur ve çalışma mantığı aynıdır. Ücretsiz kullanıyorsanız müzik dinleyemezsiniz; ancak her parçası satın alabilirsiniz. Bu ise maliyetli olabilir. Tüm müzik kütüphanesine ulaşmak için ise Apple Müzik’e aylık abone olmalı ve Spotify’da olduğu gibi ücret ödemek durumunda olursunuz. Ancak gittiğiniz her yerde müziklere en hızlı şekilde ulaşabilir, müzik dinleme keyfine sonuna dek varabilirsiniz. Turbo Downloader ise bir başka müzik uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu program hem bir dosya yöneticisi, hem video hem de müzik çalardır. iPlay ise iPhone veya iPad’ler üzerinden kullanılabilen ücretsiz bir müzik uygulamasıdır. Müzikleri iPhone’unuza hızlıca indirebildiğiniz uygulamanın kullanıcı kitlesi oldukça büyük. Freegal Music, içeriğinde 7 milyonu aşkın müzik barındıran büyük bir platformdur. Uygulamayı telefonunuza indirmenizle birlikte müzikleri indirmeye başlayabilir, müzikleri gittiğiniz her yerde dinleyebilirsiniz. Tubidy ismini duymuş olabilirsiniz. App Store’un en çok indirilen uygulamalarından biri olan Tubidy, başarılı bir müzik indirme uygulamasıdır. Arama çubuğuna indirmek istediğiniz şarkının adını yazmanız yeterlidir.

iPhone müzik indirme programları, kullanıcıların diledikleri müzikleri iPhone’u başında dinleyebilmelerine olanak verir. Piyasada pek çok müzik indirme veya müziğin doğrudan dinlenildiği stream servisleri bulunuyor. Şimdi isterseniz dünyanın en yaygın kullanılan müzik platformu Spotify ile başlayalım.

Spotify, kullanıcıların internet üzerinden milyonlarca müzik parçasına ulaşmasına olanak veren hem ücretsiz hem de ücretli bir müzik platformudur. Spotify’ı iPhone’a ücretsiz olarak indirebilir, müzik dinleme keyfine başlayabilirsiniz. Ancak ücretsiz sürümü kullanırken şarkıları dilediğiniz gibi seçip dinleme şansınız bulunmaz. Kullanıcıların önce dinleyecekleri parçayı açmaları gerekir, ardından şarkılar arası geçişlerde Spotify’ın reklamlarını dinlersiniz. Çünkü şirket, ücretsiz kullanımlardan gelir elde edebilmek için reklamlardan faydalanır. Parça değiştirirken, parçanın başında rast gele karşınıza çıkan reklamlar bir yana, dilediğiniz parçayı açamazsınız, bunun yerine random yani rast gele parçalarla devam edersiniz. Spotify’ın iddiasına göre ücretsiz sürümde ses kalitesi, ücretli sürüme göre daha kötüdür. Ancak bu farkı anlamak o kadar da kolay değildir.

Spotify’ı ücretli kullanmak isterseniz aylık bir ücret ödemek durumundasınız. 20 TL’nin altında bir ücretle Spotify premium hesabı açabilir, milyonlarca şarkıya iPhone’unuza indirmeden, internete bağlı olarak dinleme şansına sahip olursunuz.

Apple Music veya Apple Müzik ise Spotify’ın en büyük rakibidir. Spotify’dan geri kalır yanı pek yoktur ve çalışma mantığı aynıdır. Ücretsiz kullanıyorsanız müzik dinleyemezsiniz; ancak her parçası satın alabilirsiniz. Bu ise maliyetli olabilir. Tüm müzik kütüphanesine ulaşmak için ise Apple Müzik’e aylık abone olmalı ve Spotify’da olduğu gibi ücret ödemek durumunda olursunuz. Ancak gittiğiniz her yerde müziklere en hızlı şekilde ulaşabilir, müzik dinleme keyfine sonuna dek varabilirsiniz.

Turbo Downloader ise bir başka müzik uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu program hem bir dosya yöneticisi, hem video hem de müzik çalardır.

iPlay ise iPhone veya iPad’ler üzerinden kullanılabilen ücretsiz bir müzik uygulamasıdır. Müzikleri iPhone’unuza hızlıca indirebildiğiniz uygulamanın kullanıcı kitlesi oldukça büyük.

Freegal Music, içeriğinde 7 milyonu aşkın müzik barındıran büyük bir platformdur. Uygulamayı telefonunuza indirmenizle birlikte müzikleri indirmeye başlayabilir, müzikleri gittiğiniz her yerde dinleyebilirsiniz.

Tubidy ismini duymuş olabilirsiniz. App Store’un en çok indirilen uygulamalarından biri olan Tubidy, başarılı bir müzik indirme uygulamasıdır. Arama çubuğuna indirmek istediğiniz şarkının adını yazmanız yeterlidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0