in

Behzat Ç. ne zaman başlıyor?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, yıllar önce televizyonlarda yayınlanmaya başladığında büyük ses getirmiş, kendi kitlesi kısa sürede oluşmuştu. Öyle ki, Behzat Ç.’nin konuşmasında sık sık kullandığı ‘la’ sözcüğü bile insanların ağzına pelesenk olmuş, milyonlarca insanın üzerine konuştuğu bir dizi haline gelmişti. Dizide yeni oyuncular olduğu gibi, hayli tecrübeli isimlerde yer aldı. Toplamda 3 sezon ekrana gelen Behzat Ç., aynı zamanda iki ayrı film ile vizyona da girdi. Bu filmler beklentinin altında izlenmiş olsa da, diziyi yakından takip edenler için oldukça özeldi. Filmlerin diziden tamamen kopuk olmaması da dikkat çeken bir başka noktaydı. Behzat Ç. ne zaman başlıyor? Behzat Ç. 4. sezon bölümleri 24 Temmuz itibarıyla Blu TV’de yayınlanacak. Blu TV’de bölümleri izleyebilmek için ücretli aboneliğini edinmeniz gerekiyor.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, yıllar önce televizyonlarda yayınlanmaya başladığında büyük ses getirmiş, kendi kitlesi kısa sürede oluşmuştu. Öyle ki, Behzat Ç.’nin konuşmasında sık sık kullandığı ‘la’ sözcüğü bile insanların ağzına pelesenk olmuş, milyonlarca insanın üzerine konuştuğu bir dizi haline gelmişti.

Dizide yeni oyuncular olduğu gibi, hayli tecrübeli isimlerde yer aldı. Toplamda 3 sezon ekrana gelen Behzat Ç., aynı zamanda iki ayrı film ile vizyona da girdi. Bu filmler beklentinin altında izlenmiş olsa da, diziyi yakından takip edenler için oldukça özeldi. Filmlerin diziden tamamen kopuk olmaması da dikkat çeken bir başka noktaydı.

Behzat Ç. ne zaman başlıyor?

Behzat Ç. 4. sezon bölümleri 24 Temmuz itibarıyla Blu TV’de yayınlanacak. Blu TV’de bölümleri izleyebilmek için ücretli aboneliğini edinmeniz gerekiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0