in

PUBG Lite Safe Mode hatası ve çözümü

PUBG Lite Safe Mode hatası ağırlıklı olarak donanımsal problemlerden kaynaklanıyor. Ancak çözümü yok değil. Kullanıcılar bu hatayla karşılaştıklarında ilk olarak BIOS ayarlarını sıfırlamalı. Ancak BIOS sıfırlama işlemini bilmiyorsanız, internet üzerinden yapılışını öğrenebilirsiniz. PUBG Lite Safe Mode hatası için ikinci bir çözüm daha söz konusu. Önce Başlat menüsüne girin, ardından Denetim Masası’na tıklayın. Sonrasında Donanım ve Ses bölümüne girin ve hemen ardından Ses Aygıtlarını Yönet’e tıklayın. Bir sonraki adımda ise Kayıt’a tıklayın. Sağ tıkladıktan sonra da bağlantısı kesilmiş ve devre dışı bırakılmış aygıtları göster yapın. Devam edin. Son adım olarak da stereo karışımını etkinleştirin. Hepsi bu! Tüm bu işlemlerin ardından Run in Safe Mode uyarısı alıyorsanız hayır yanıtını vermelisiniz. Böylece PUBG Lite Safe Mode hatası ortadan kalkmış oluyor.

PUBG Lite Safe Mode hatası ağırlıklı olarak donanımsal problemlerden kaynaklanıyor. Ancak çözümü yok değil. Kullanıcılar bu hatayla karşılaştıklarında ilk olarak BIOS ayarlarını sıfırlamalı. Ancak BIOS sıfırlama işlemini bilmiyorsanız, internet üzerinden yapılışını öğrenebilirsiniz.

PUBG Lite Safe Mode hatası için ikinci bir çözüm daha söz konusu. Önce Başlat menüsüne girin, ardından Denetim Masası’na tıklayın.

Sonrasında Donanım ve Ses bölümüne girin ve hemen ardından Ses Aygıtlarını Yönet’e tıklayın. Bir sonraki adımda ise Kayıt’a tıklayın. Sağ tıkladıktan sonra da bağlantısı kesilmiş ve devre dışı bırakılmış aygıtları göster yapın. Devam edin.

Son adım olarak da stereo karışımını etkinleştirin. Hepsi bu!

Tüm bu işlemlerin ardından Run in Safe Mode uyarısı alıyorsanız hayır yanıtını vermelisiniz. Böylece PUBG Lite Safe Mode hatası ortadan kalkmış oluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0