in

Çukur’un Paşası, Eşkıya’nın Demir’i oldu… Çetin Sarıkartal EDHO’ya katıldı… 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde sürpriz bir sahne ile Çetin Sarıkartal, Demir karakteri ile diziye dahil oldu. Çukur dizisinde Paşa karakterine hayat veren ve geçtiğimiz aylarda diziden ayrılan Çetin Sarıkartal, sevenlerinin karşısına bu kez Demir rolü ile çıktı.  

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yayınlanan son bölümünde sürpriz bir isim diziye dahil oldu. Geçtiğimiz bölümde Kaya karakteri Façalılar tarafından öldürülmüş ve ardından yaşanacak olaylar merakla beklenmişti. Yeni bölümde ise iki flaş transfer dizinin yeni bölümüne hızlı bir giriş yaptı. Çukur dizisinden tanınan ve canlandırdığı karakterle hayran kitlesi oluşturan Paşa, EDHO’ya Demir olarak döndü! 

PAŞA EDHO’NUN DEMİR’İ OLDU… İŞTE ÇETİN SARIKARTAL’IN HAYAT VERDİĞİ KARAKTER 

EDHO’da Demir karakterine hayat verecek olan Çetin Sarıkartal, memleketten yeğeninin intikamını almaya geliyor. ‘İdris Reis’ karakterinin kardeşi Demir olarak diziye dahil olan Çetin Sarıkartal, uzun yıllardır ağabeyi ile konuşmayan ve yeğenlerinin ölümü üzerine diziye dahil olan bir karakteri canlandırıyor. 

EDHO’ya dahil olduğu ilk bölüm ile birlikte heyecanlı sahneler de arka arkaya yaşandı. İntikam için ‘Korkmazlar’ ile ortak hamle yapan Demir, ilk günden tüm dengeleri bozuyor. Hızır durumdan habersiz olsa da işlerin ardından Demir’in çıkacağını tahmin ediyor… 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0