in

Stranger Things Max öldü mü? İşte dikkat çeken fragman!

Stranger Things Max öldü mü sorusu izleyenler tarafından dizinin yeni bölümlerinin yayınlanması ile birlikte internette en çok aranan konuların başında geliyor. The Independent’ta yer verilmiş bir habere göre Stranger Things’in 4. sezon, ikinci kısmının son bölümlerinden tanıtım fotoğrafları yayımlandı ve hayranlar Max’in (Sadie Sink) öldüğünü düşündüren sahneler dikkat çekti.

 

Son sezonun 27 Mayıs’ta yayımlanan ilk kısmında, arkadaş grubu Kaliforniya ve Indiana arasında bölünüyor. Orta batı ekibi, Upside Down’dan yeni canavar Vecna’yla savaşırken, Batı Yakası grubu da Eleven’ı arıyor.

Josh Horowitz’in Happy Sad Confused isimli podcast programına konuk olan ikili, Stranger Things karakterlerini arkalarında bırakmakta zorlandıklarını itiraf etti. Nitekim 2016 yılında yayın hayatına başlayan dizide şu ana kadar ana kadrodan sadece bir avuç insan öldü. Bununla birlikte Stranger Things 4 2. Kısım, bazı önemli kayıplara sahne oldu. Bir karakterin kesin olarak öldüğünü belirten Duffer Kardeşler, bu ismin Matthew Modine tarafından canlandırılan Dr. Martin Brenner olduğunu söyledi.

Fotoğraflardan birinde, Hawkins çetesi bir masanın etrafında durmuş bir kitaba bakarken, Max’in sağda gölgelerde gizlendiği görülüyor.

Bir hayran, “Max neden bu kadar geride duruyor? MAX NEDEN BU KADAR GERİDE?” diye sorguladı.

Bir diğeri ise şu yanıtı verdi:

“Bir şeyler yolunda değil.”

Bir kullanıcı, “Ah, sıradaki Max olacak, değil mi?” diye yazdı.

Bir başka hayran ise, “Üçüncü fotoğrafta Max beni endişelendiriyor, lütfen onu rahat bırakın” ricasında bulundu.

Bir diğeri, Max ve Lucas (Caleb McLaughlin) isminin birleşimine atıfta bulunarak, “AĞLIYORYUM, LUMAX İÇİN ÇOK KORKUYORUM” yorumunu yaptı.

Bazıları ise 9 Haziran’da yayımlanan ve Lucas’ın çığlık atarken görüldüğü fragmandaki sahnelere gönderme yaptı.

Bir izleyici, “Bunu söyleyerek sizi üzmekten nefret ediyorum ama sanırım Max ölecek dostlar; Lucas’ın korktuğu fragmanı hatırlayın, onu Lucas ve Max’in mavi ışığın yanında olduğu fotoğrafla karşılaştırın” diye açıkladı.

Stranger Things, 1 Temmuz’da 4. sezonun ikinci kısmıyla Netflix’e dönüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0