in

Kızılcık Şerbeti’nin ‘Çimen’i 44 yaşında mı? Dizideki annesi ile aynı yaşta olması mümkün mü? İzleyenleri şoke eden olayın sırrı ne? İşte Selin Türkmen’in gerçek yaşı

Kızılcık Şerbeti dizisinin sevilen karakteri Çimen’i canlandıran Selin Türken’in yaşı olay oldu. Oyuncu Selin Türkmen’in yaşı kafaları karıştırdı. Show Tv’nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Çimen karakterini canlandıran Selin Türkmen’in 44 yaşında olduğu iddia edilmişti. Türkmen’nin dizide annesini oynayan Evrim Alasya ile aynı yaşta olduğu konusu sosyal medyada gündem olurken gerçek yaşını öğrenenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

44 YAŞ POLEMİĞİ SON BULDU

Genç oyuncu Selin Türkmen’in 44 yaşında olduğu iddia ediliyordu. Sosyal medyada da gündem olan konunun, en çok ziyaret edilen Vikipedi’de yer alması sonucunda ortaya çıktığını düşünülüyor. Selin Türkmen aslında 2000 doğumlu ve 23 yaşında. Kamera Önü Oyunculuk ve Diksiyon eğitimleri alan genç oyuncu Kızılcık Şerbeti dizisi ile büyük çıkış yakaladı.

Genç oyuncunun, dizide annesi rolünün canlandıran Evrim Alasya ile aynı yaşta olduğu düşünülüyordu. Zaman zaman sosyal medya hesabındaki fotoğraflara da yaşıyla ilgili yorum yapılan genç oyuncunun 23 yaşında olduğu biliniyor. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Selin Türkmen sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

44 YAŞINDA DEĞİL 23 YAŞINDA

Selin Türkmen’in yaşına dair bir karışıklık gündemi sarstı. Show TV’nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Çimen karakterine hayat veren Selin Türkmen’in 44 yaşında olduğu iddiası gündeme gelmişti. Bu bilgi, özellikle Vikipedi gibi sık ziyaret edilen kaynaklarda yer aldığında, olay daha da büyüdü. Ancak gerçek durum Selin Türkmen’in doğum yılına bakıldığında anlaşılıyor. Oyuncu aslında 2000 doğumlu ve 23 yaşındadır.

Kamera önü oyunculuğu ve diksiyon eğitimi alan genç yetenek, Kızılcık Şerbeti dizisi ile büyük bir çıkış yakaladı. Dizide, annesini canlandıran Evrim Alasya ile aynı yaşta olduğu düşünülüyordu, ancak bu sadece bir yanılgıydı. Genç oyuncu, sık sık sosyal medya hesaplarını güncelleyerek yaşını ve oyunculuk yeteneğini sergilemeye devam ediyor. Selin Türkmen’in gerçek yaşının 23 olduğunu teyit eden haberler, bu kafa karışıklığına son vermiştir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0