in

Gönül Dağı dizisi neden yok, yayından kaldırıldı mı? TRT 1’den Gönül Dağı sevenleri üzen haber

Gönül Dağı dizisi neden yok, yayından kaldırıldı mı sorularının yanıtları diziyi izleyenlerin merakla takip ettiği konular arasında yer aldı. Yayın akışından kaldırılan dizinin neden olmadığı merak edilirken, sevilen dizi hakkında TRT 1 kanalından resmi açıklama yapıldı. Peki Gönül Dağı dizisi neden yok, yayından kaldırıldı mı? İşte dizi hakkında yapılan açıklama

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Gönül Dağı yayın akışından kaldırıldı. Bu gelişmenin ardından dizinin izleyicileri Gönül Dağı dizisi neden yok, yayından kaldırıldı mı ve dizi final mi yaptı sorularının yanıtlarını aradı.

Cumartesi akşamları yayına gelen ve samimi hikayesi ile oldukça fazla izleyici kitlesi bulunan dizinin yayın akışından kaldırılması dikkat çekmişti. 3 sezondur ekranlarda olan dizi için sevenlerine kötü haber geldi.

Gönül Dağı dizisi neden yok, yayından kaldırıldı mı?

Dizinin 76. bölüm fragmanı ekranlara geldi. 12 Kasım Cumartesi yayınlanacak dizinin ardından 3 haftalık ara verilecek. Gönül Dağı dizisi için kanal tarafından yapılan açıklamada dizinin Dünya Kupası başlaması nedeniyle yayında olmayacağı ve 3 hafta ara verileceği açıklandı.  Gönül Dağı 19 Kasım’da seyirciyle buluşacak 77. bölümden sonra yayınına ara verecek ve 17 Aralık’ta 78. bölümüyle seyirci karşısında olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0