in

Ezgi Gözeger’in eşi kim?

Ezgi Gözeger’in eşi kim sorusu bugünler Fox TV’deki Çalar Saat programının sunuculuğunu yapan Ezgi Gözeger hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İsmail Küçükkaya’nın izinde ve tatilde olduğu bugünlerde sabah kuşağında yayınlanan Çalar Saat programını hazırlayıp sunan Ezgi Gözeger vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ekrana yakışmasıyla çokça beğenilen sunucunun özel hayatı hakkında bilgileri öğrenmek isteyenler Ezgi Gözeger’in eşi kim sorusuna yanıt arıyor. Peki, Ezgi Gözeger evli mi? Ezgi Gözeger’in eşi kim? Ezgi Gözeger ne zaman evlendi? Ezgi Gözeger kim? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz yıllardan itibaren gerek spikerlik gerek muhabirlik yapmasıyla tanınan Ezgi Gözegerin eşi kim? Ekranların sevilen, samimi isimlerinden olan Ezgi Gözeger’i merak eden vatandaşlar arama motorlarında araştırmalarını sürdürüyor. Hafta içi her gün sabah saat 08:00 ile 10:30 arasında Çalar Saat programını sunan Ezgi Gözeger evli mi? İsmail Küçükkaya’nın izinde olduğu bugünlerde Çalar Saat programını sunan Ezgi Gözeger kiminle evli? Ezgi Gözeger ne zaman evlendi? Ezgi Gözeger kimdir? İşte, detaylı bilgiler…

EZGİ GÖZEGER’İN EŞİ KİM?

30 Temmuz 1986’da İzmir’in Tire ilçesinde doğan Ezgi Gözeger, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Meteoroloji Mühendisliği’nden mezun. MEB Kuşdili Eğitim Merkezi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alan Ezgi Gözeger, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yüksek lisans yapıyor.

Kariyerinde ilk olarak FOX TV’de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat adındaki sabah programında hava durumu editör ve spikerliği yaparak başlayan Ezgi Gözeger bugünlerde Yaz aylarında izinde olan İsmail Küçükkaya’nın yerine Çalar Saat programını sunuyor.

Ayrıca Ezgi Gözeger 1 Eylül 2014 tarihinde kendi gibi meslektaşı oldu Onur Özmemiş ile evlendi. Televizyonculuk yapan eşi Onur Özmemiş ile dünya evine giren Ezgi Gözeger’in nikahını dönemin Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar kıymıştır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0