in

Kuaförüm Sensin 25 Eylül kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin 25 Eylül hangi takım elendi?

Kuaförüm Sensin 25 Eylül kim birinci oldu? yarışmayı yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Show Tv ekranlarının fenomen yarışması Kuaförüm Sensin izleyenler tarafından hafta içi her gün ilgiyle takip ediliyor. Sunuculuğunu Çiğdem Batur’un tarafından yapılan Kuaförüm Sensin’de bugün yarışmacıların hafta boyunca elde ettikleri puanlar doğrultusunda haftanın birincisi ve elenen ismi belirlenecek. Peki, Kuaförüm Sensin 25 Eylül kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin 25 Eylül kim elendi? İşte, Kuaförüm Sensin 25 Eylül puan durumu!

Kuaförüm Sensin 25 Eylül puan durumu fenomen yarışmanın izleyicileri tarafından arama motorları üzerinden yoğun bir şekilde araştırılıyor. Jüri üyeleri arasında Adnan Serter, Işıl Reçber, Fatih Ürek ve Seçkin Süngüç’ün yer aldığı Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın finaline gelindi. Yarışmacılar arasında rekabet kıyasıya sürerken bu haftanın birincisi ve elenen takımı belli oldu. Peki, Kuaförüm Sensin bu hafta kim elendi? İşte, izleyenlerin merakla beklediği Kuaförüm Sensin 25 Eylül puan durumu!

KUAFÖRÜM SENSİN 25 EYLÜL KİM BİRİNCİ OLDU?

Kuaförüm Sensin’in birbirinden iddialı yarışmacıların hafta boyunca süren rekabeti sona erdi. Burcu ve Aslı, Meltem ve Esra, Tayfun ve Serap, Taner ve Aslı takımlarından biri haftanın birincisi olurken, hafta boyunca en düşük puanı alan takım yarışmaya veda etti. Bugün yarışmacılar belirlenen “saç boyama ve eyeliner” konsepti için hünerlerini sergiledi. Günün sonunda ortaya çıkan puan durumu ise şu şekilde:

Burcu ve Aslı: 57

Meltem ve Esra: 82

Tayfun ve Serap: 74

Taner ve Aslı: 68

25 Eylül’de Meltem ve Esra haftayı birincilikle tamamlayarak 10 bin liralık ödülün de sahibi oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 25 EYLÜL KİM ELENDİ?

Hafta boyunca yarışmada topladığı puanlarla listenin en alt sırasında yer alan takımı Burcu ve Aslı oldu. Yarışmaya iddialı bir giriş yapan Burcu ve Aslı 25 Eylül haftanın finalinde elenen takım oldu.Burcu ve Aslı yarışmaya veda ederken duygu dolu anlar yaşadı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0