in

Kuaförüm Sensin Gül Mammadova neden çocuk sahibi olamıyor?

Kuaförüm Sensin Gül Mammadova neden çocuk sahibi olamıyor? ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin izleyicileri tarafından merak konusu haline geldi. Kuaförüm Sensin Gül geçtiğimiz günün konsepti olan ‘kayınvalide ile ev gezmesi’ gününde yarışırken zor anlar yaşadı. Sevilen yarışmacının hüzünlü hali dikkatler kaçmadı. “Hiçbir zaman kayınvalide olamayacağım diyen yarışmacı sebebini üzüntü ile paylaştı. Peki, Kuaförüm Sensin Gül’ün neden çocuğu olamıyor? İşte, Azeri yarışmacı Gül Mammadova’nın hüzünlü hikayesi…

Kuaförüm Sensin Gül Mammadova’nın neden çocuğu olmuyor? izleyenler tarafından merak konusu haline geldi. Sevilen yarışmacı Kuaförüm Sensin Gül yarışmada kısa sürede öne çıkmayı başardı. Ancak dün yayınlanan “kayınvalide ile ev gezmesi” konseptinde yarışmanın hüzünlü halleri dikkat çekti. Gözyaşlarını tutmakta zorlanan Kuaförüm Sensin Gül acı hikayesini paylaştı. Yarışmacının sevenleri ise arama motorlarında ‘Kuaförüm Sensin Gül neden çocuk sahibi olamıyor?’ sorusuna yanıt aradı. İşte, o konu hakkında merak edilenler ve Kuaförüm Sensin Gül’ün açıklamaları.

KUAFÖRÜM SENSİN GÜL NEDEN ANNE OLAMIYOR?

Kuaförüm Sensin 14 Temmuz konsepti “kayınvalide ile gezmeye giden gelin” olarak belirlendi. Yarışmacılar kıyasıya mücadele ederken bir yandan da hikayelerini paylaşıyordu. Bu haftanın yeni yarışmacılarından olan Azerbaycan’lı yarışmacı Gül Mamadova ise hiç bir zaman kayınvalide olamayacağını açıkladı. Kalbindeki rahatsızlık nedeni ile çocuk sahibi olmasının mümkün olmadığını paylaşan yarışmacının hüzünlü hali herkesi üzdü. 31 yaşında olan yarışmacıya sosyal medyadan pek çok destek mesajı geldi.

KUAFÖRÜM SENSİN GÜL KİMDİR?

31 yaşındaki Kuaförüm Sensin Gül Mammadova 12 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Kurumsal bir şirketin bölge müdürü olan Gül Mammadova kariyerini perakende sektöründe ilerletiyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kuaförüm Sensin Gül Mammadova makyaj ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Hayvan sever biri olan Kuaförüm Sensin Gül 3 köpek ve 4 kediyle birlikte yaşıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0