in

Masterchef Abdulsamet Kılavuz kimdir nereli kaç yaşında? Yaptığı yemeğin hikayesi yürekleri burktu!!

Masterchef Abdülsamet Gılavuz kimdir sorusu en çok izlenen yemek yarışma program Masterchef Türkiye’nin 2. Bölümünü izleyen vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Masterchef Abdülsamet Gılavuz kimdir ve nereli gibi sorularla yarışmacıyı daha yakından tanımak isteyenler arama motorlarında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Masterchef Abdülsamet Gılavuz kimdir ve nereli? Masterchef Abdülsamet Gılavuz kaç yaşında? İşte, merak edilen yarışmacı hakkında tüm bilgiler…

Masterchef Türkiye son bölümünü izleyen pek çok kişi Masterchef Abdülsamet Gılavuz hakkında Masterchef Abdülsamet nereli ve kaç yaşında gibi sorulara cevaplar bularak daha yakından tanımak istiyor. Yarışmada yaptığı yemekle jürileri etkileyip etkilemediği de merak edilen Masterchef Abdülsamet Gılavuz kimdir? Masterchef Abdülsamet Gılavuz nereli ve kaç yaşında? İşte, detaylı bilgiler…

MASTERCHEF ABDULSAMET GILAVUZ KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Küçük yaştan itibaren mutfakla ilgili olduğunu söyleyen Masterchef Abdülsamet’in hikayesi yürekleri burktu. Yaklaşık 4-5 ay önce kaybettiği kardeşinin sevdiği yemek ile katılmanın kendisine uğur getireceğini ifade etti.

Masterchef 2020’ye katılan iddialı yarışmacılardan olan Abdülsamet Gılavuz 22 yaşında ve Reklamcılık alanında yüksek lisans yapıyor.

Şeflerine tavuk fayette yapan Abdülsamet Gılavuz teknik açıdan yetersiz olduğu için şeflerden üç hayır alarak yarışmaya veda etmiş oldu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0