in

Masterchef Mehmet Gökçeöz kimdir nereli kaç yaşında? Somer Şef’in ikizi olarak sosyal medyayı sallayan yarışmacı elendi mi?

Masterchef Mehmet Gökçeöz kimdir sorusu Masterchef Türkiye’nin 2. Bölümünü izleyen vatandaşlar tarafından en çok merak edilen yarışmacılardan biri olmaya başladı. Somer Şef’e benzerliğiyle sosyal medyada gündem olan Masterchef Mehmet Gökçeöz nerelei ve kaç yaşında soruları çokça araştırılmaya başlandı. İnternet üzerinde fotoğraflara denk gelen vatandaşlar Mehmet Gökçeöz’un hayatına dair bilgiler edinmek isteyen vatandaşlar araştırmaya devam ediyor.. Peki, Masterchef Mehmet Gökçeöz Kimdir? Mehmet Gökçeöz nereli ve kaç yaşında? İşte, araştırılan yarışmacı hakkında detaylı bilgiler…

Masterchef Mehmet Gökçeöz kimdir ve nereli sorularıyla yarışmacının biyografisine dair bilgileri öğrenmek isteyen vatandaşlar internet üzerinde cevaplar aramaya başladı. Yarışmaya geliş ve geçmişteki hayat hikâyesi araştırılmaya başlanan Mehmet Gökçeöz kaç yaşında? Peki, Masterchef Mehmet Gökçeöz kimdir ve nereli? İşte, konu hakkında bazı bilgiler…

MASTERCHEF MEHMET GÖKÇEÖZ KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Masterchef Türkiye’nin başarılı jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’na benzerliğiyle sosyal medyanın gündemine oturan Masterchef Mehmet Gökçeöz sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından da yemek payalşımları yapan yarışmacı bu işi hobi olarak yaptığını belirtiyor. 39 yaşında ve yarışmaya Ankara’dan katılan Masterchef Mehmet Gökçeöz aslen Kastamonulu. Küçük yaşlarda babaannesinin yanında yemek yapmaya başlayan Mehmet Gökçeöz, şeflere ilk turda mozzarella beef steak tarifini sundu. 2 evet oyu alarak ilk turu geçen Mehmet GÖkçeöz, adını ikinci tura yazdıran yarışmacılar arasında yerini aldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0