in

Survivor yarışmacısı Gökhan Keser evli mi? Gökhan Keser Survivor’da kaçıncı olmuştu…

Gökhan Keser evli mi sorusu Survivor All-Star yarışmasını izleyenlerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Bu sorulardan en öne çıkanı ise Gökhan Keser evli mi sorusu. Gökhan Keser’in Survivor 2022 yarışmacılarından birisi olmasının ardından özel hayatı merak konusu oldu. All Star’a katılan Gökhan Keser daha önce katıldığı Survivor’da başarılı bir performans sergilemiş ve ikinci olmuştu. Başarılı isim yeni sezonda Ünlüler Takımı yarışmacıları arasında yer alıyor. Peki, Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

Gökhan Keser aslen Rizelidir. 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. İlk olarak çok genç yaşta “Miss & Mr Model 2004” yarışmasında birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanına sahip oldu. Sonrasında “Best Model Of Turkey 2005” te Turkiye 2. si seçilerek ‘Manhunt Turkey’ unvanı alıp Türkiye’yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı. Son olarak 2006 senesinde Çin’de gerçekleştirilen 64 ülkenin en iyi modellerinin yarıştığı dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği Manhunt Internationel yarışmasında Dünya 3. sü ve dünyanın en fotojenik erkeği seçilerek “Manhunt Internationel 2006 3.” “Manhunt Internationel Mr. Photogenic” unvanlarını ülkemize getirdi. Yurt içinde ve yurt dışında sayısız işler gerçekleştiren Gökhan Keser, hobi olarak başladığı bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı. Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen’den şan eğitimi almaya başladı.

Elde ettiği başarılarla beriberi, gelen teklifler arasından 2006 yılında Atv’de yayınlanan 104 bölüm süren Selena dizisi ile kamera önüne geçerek ilk başrol deneyimiyle geniş bir hayran kitlesi edindi. Hemen akabinde 2007 senesinde en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan, müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ağırlık verdi. Çalışmalarına devam ederken 2008’de Zerrin Özer’in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de bulundu.2008 yılında “Hepsi” grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu Film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.

GÖKHAN KESER EVLİ Mİ

Gökhan Keser kariyeri ve hayatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Selena dizisinde hayat verdiği karakterler hafızalara kazınan Gökhan Keser’in yarışmanın henüz başlarında olmasına rağmen dikkat çeken isimler arasında yer alıyor… Survivor 2022 kadrosunda yer alan Gökhan Keser 1987 doğumlu. Gökhan Keser daha önce 2014 senesinde Survivor’a katılmış ve ikinci olmuştu. Ünlü isim en son Yalancı Sevgilim filminde rol almıştı. Gökhan Keser evli değildir ve açıklama yaptığı bir sevgilisi bulunmuyor.

GÖKHAN KESER SURVİVOR DA KAÇINCI OLDU?

2017 yılında Survivor’a katılan Gökhan Keser, sergilediği başarılı performans ile yarışı sonuna kadar sürdürmüş ve ikinci olarak tamamlamıştır. Gökhan Keser’in ikinci olduğu sezonda ise Turabi Çamkıran şampiyon olmuştur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0