in

Ataşehir Bit Pazarı hangi günler, saat kaçta açık? Ataşehir bit pazarı nerede?

Bit pazarlarını takip edenler İstanbul’da açılan pazarların hangi saatlerde ve hangi günlerde açıldıklarını merak ediyorlar. Bunlardan biri de Ataşehir Bit Pazarı bit pazarı oldu. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda kurulan pazarın açılış günleri ve saatleri merak konusu oluyor. Yeni kurulan pazar için özellikle konum bilgisi merak ediliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında pazarların son durumu ilgili kararlar değişse de, şuan için açılış, kapanış saatleri belirlenmiş durumda Peki ikinci el ürünlerin yer aldığı bu pazar hangi günler açık ve hangi saatler arasında?

Ataşehir bit pazarı bit pazarı hangi günler açık sorusu ikinci el ürünleri takip edenler tarafından merak edilen sorular arasında yer alıyor. İstanbul’un, Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan pazarların açık olduğu günler ve saatler merak ediliyor.

Ataşehir bit pazarı bit pazarı hangi günler, saat kaçta açık?

Ataşehir bit pazarı bit pazarı her pazar saat 06:00 – 18:00 saatlerinde açık bulunuyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında belediyeler tarafından alınan önlem kararları çerçevesinde pazarların son durumu değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden gitmeden önce mutlaka ilgili belediyenin resmi sayfaları takip edilmeli.

Ataşehir bit pazarı tahta parası alınıyor mu?

Ataşehir bit pazarında yer açmak isteyen esnaflar için şuan için yer parası (tahta parası) alınmadığı, bir süre için de alınmayacağı gelen bilgiler arasında.

Ataşehir bit pazarı nerede, konumu ve adresi

Ataşehir bit pazarı adres: Barbaros Mah. Mor Ambar Sk. ATAŞEHİR/İSTANBUL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0