in

Cardigan nedir?

Ünlü şarkıcı Harry Styles’ın renkli hırka modeli oldukça popüler bir ürün haline gelmişti. Örme hırkanın tarifini arayan ve cardigan nedir sorusunu merak edenlerin sayısı da bir hayli fazla. Peki Harry Styles’in ünlü örme hırkası yani cardigan nedir, nasıl örülür? İşte, cardigan nedir sorusunun detaylı cevabı…

Parça iplerle örülen hırka cardigan nedir sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Ünlü şarkıcı Harry Styles’in ünlenen hırkası, TikTok gibi platformlarda da oldukça beğenilerek örülmeye çalışılmıştı. Peki, cardigan nedir? İşte, cardigan nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Cardigan nedir? 

Elinizde bulunan iplerle Harry Styles hırkası örebilirsiniz. Şiş örgü örnekleri ile örülmüş bir hırka. Aynı modeli tığ işi örgülerle de yapılabilir. Renkler ile örnekler ile dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

1.panel (Sol Yan Panel):

Yeşil, sarı, ve triko kareleri 14 x 14 cm olarak örün. Son kare omuz bölgesini oluşturacak. 10 cm sonra, sol kenardan başlayarak 3 defada kesilecek ve uzunluğu 12 cm olacak.

2. panel (Sağ Yan Panel):

Triko, sarı, siyah kareleri 14 x 14 cm olarak örün. Son kare omuz bölgesini oluşturacak. 10 cm ördükten sonra, sağ kenardan başlayarak 3 defada kesilecek ve uzunluğu 12 cm olacak.

2. ve 5. paneller:

İlk üç kareleri 14 x 14 cm olarak örün. Son kareleri 14 x 12 cm olarak örün ve bir defada ilmekleri kapatın.

3. panel (arka yaka):

İlk üç kareyi 14 x 14 cm olarak örün. Arka yakayı oluşturmak için, 10 cm ördükten sonra sağ kenardan başlayarak 3 defada kesin.

4. panel (arka yaka):

İlk üç kareyi 14 x 14 cm olarak örün. Arka yakayı oluşturmak için, 10 cm ördükten sonra sol kenardan başlayarak 3 defada kesin. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0