in

CZN Burak’ın sosyal medya gelirleri kapalı mı? Youtube, İnstagram ve TİKTOK’tan ne kadar para kazanıyor? Şaşkına uğratan açıklama!… Oğuzhan Uğur’un programında anlattı

Oğuzhan Uğur’un ‘olsun bee’ adında düzenlediği yeni program formatına katılan CZN Burak hayatıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Programda bir çok dikkat çeken an yaşanırken, özellikle sosyal medya hesaplarıyla ilgili yaptığı açıklama büyük ilgi gördü. Peki CZN Burak sosyal medya hesaplarından para kazanıyor mu?

Hayatı ile ilgili konulara açıklık getiren CZN Burak, Oğuzhan Uğur’un yeni formatına katıldığı programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Son günlerde mahkemelik olduğu bir konuda gelirini 30 bin TL olarak açıklamasıyla tepki çeken CZN Burak’ın neden bu geliri ifade ettiğini de açıkladığı programda ayrıca sosyal medya hesapları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Babasının yanında çalıştığını ve şirketlerin hiç birinde pay sahibi olmadığını belirten CZN Burak bu nedenle bir çalışan olarak resmi gelirinin 30 bin TL olduğunu ve kazandığı miktarı bu yüzden bu şekilde açıkladığını dile getirdi. Ayrıca gelirinin sadece bununla sınırlı kalmadığını şirketin kazandığı ölçüde hayatını iyileştirmek adına belirli miktarlara sahip olabildiğini anlattı.

Yaptığı yardımlarla ilgili çektiği videolarla alakalı olarak da ‘ben insanların sadece mutlu anlarını paylaşıyorum, bunun haricinde yardım süreci ve yardım detayları ile ilgili insanların özel hayatını anlatan hiçbir paylaşımım yoktur’ ifadesinde bulundu

CZN BURAK SOSYAL MEDYADAN NE KADAR KAZANIYOR?

Sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçi sayısına ulaşan ve bazı paylaşımlarının 15 milyon üzerinde izlendiğini söyleyen CZN Burak sosyal medya hesaplarının tümünün gelirinin kapalı olduğunu dile getirdi. Bu açıklaması ile şaşkınlık yaratan CZN Burak sadece restoranlarından gelir elde ettiğini ve sosyal medya hesaplarının hiçbirini gelir elde etmek adına kullanmadığını söyledi. Bu açıklama karşısında çok şaşıran Oğuzhan Uğur genç iş insanına tavsiyede bulunarak sosyal medya gelirlerinin açmasını ve bir vakfa bağışlamasının daha iyi olacağını, Haluk Levent’inde bir reklamda oynayacağı zaman gelirini paylaştığını açıklayarak takipçileriyle bu durumu paylaştığını dile getirdi. Bu sözler üzerine CZN Burak sosyal medya hesaplarının gelirini açacağını söyledi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0