in

Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı?

Yılda tam 60 kilo veren Esin Gündoğdu yeni haliyle beğenileri üstünde topladı. Bir zamanlar 138 kilo olan Gündoğdu, Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı sorularının hedefi oldu. Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı sorusunu sizler için yanıtladık. İşte detaylar…

Son zamanlarda Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı sorusu oldukça gündemde… Pandemi sürecinde alınan kilolardan kurtulmak için çeşitli diyet ve spor yapan kişiler Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı? Esin Gündoğdu kaç kilo verdi? Esin Gündoğdu kaç kilo? Esin Gündoğdu kaç kiloydu? İşte tüm cevaplar… 

ESİN GÜNDOĞDU NASIL ZAYIFLADI? 

Daha önce Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un rol aldığı ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide de oynayan Esin Gündoğdu o zamanlar 138 kiloydu. Yeni Gelin adlı dizide de Türkmen Hala’yı canlandıran Gündoğdu iki yıl içerisinde yaşadığı obezite ve kilo sorununu diyet ve spor yaparak aştı. 

Oyuncu, ameliyata gerek duymadan 60 kilo verdiğini söyledi söyleyerek “2 senede 60 kilo verdim. 138 kilodan 78’e düştüm. Diyetle 40 kilo verdikten sonra spora başladım” diye konuştu. 

Esin Gündoğdu nasıl zayıfladını şöyle anlattı: 

“Mide küçültme ameliyatı olmadım. Diyetisyene gittim ama daha çok şişmanladım. Salondan odaya gidemiyordum. Sonra kendi programımı hazırladım. Spora başladım. Şu an 78 kiloyum. Sadece yüzüyordum, kilo verdikten sonra düzenli yürüyüşe de başladım. Eskiden basamak çıkamıyordum, şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Mide küçültme ameliyatı yaptırmadım ama kilo verdikten sonra oluşan hafif sarkmaları toplattım.” 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0