in

Hepsijet cumartesi çalışıyor mu?

Pandemi döneminde e ticarete olan talep bir hayli artmıştı. Kargoları bir günde teslim etme vaadiyle piyasada yerini alan Hepsijet adından çokça söz ettiriyor. En çok merak edilen soru ise Hepsijet cumartesi çalışıyor mu oldu. Şimdilik 35 ilde hizmet veren Hepsijet Kargo Şirketi birçok soru işaretini de akıllara getirdi. Hepsijet cumartesi çalışıyor mu? Hepsijet kaç günde kargoyu teslim ediyor? Hepsijet hangi şehirlerde hizmet veriyor? İşte tüm detaylar…

Ticaret Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre 2020’nin ilk 6 ayında e-ticaret hacmi, geçen yıla göre yüzde 64 artarak 91,7 milyar TL oldu. Bu kapsamda kargo şirketleri ciddi bir yoğunluğun altından kalkmayı başarsa da kullanıcılar tarafından bazı sıkıntılar yaşanıyordu. Kargoları bir günde teslim etme vaadiyle kurulan Hepsijet Kargo ile ilgili en çok merak edilen soru Hepsijet cumartesi çalışıyor mu oldu. İşte sizler için hazırladığımız haberde Hepsijet cumartesi çalışıyor mu sorusunu yanıtladık.  

HEPSIJET CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU? 

Bir Günde Kargo, standart kargo anlayışından uzak, müşteri odaklı hatta kuruma ve kişiye özel bir hizmet sunuyor. Platform, ağırlıklı olarak gıda, giyim ve kozmetik sektörlerine hizmet veriyor ve her kuruma özel çözüm önerileri geliştiriyor, bu çözümleri gelişmiş teknolojik altyapısı ile çalıştığı kuruma entegre ediyor. İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Ankara illerinde ertesi gün, aynı gün kargo ve randevulu teslimat gibi seçenekler sunuyor; gün içinde kargo çıkışı olan bir ürünün koşullar ne olursa olsun akşama kadar tüketicinin elinde olmasını sağlıyor.  

Bir Günde Kargo, sektörde yöneticilik yapan dört profesyonel Yaşar Kımıl, Evrim Şen, Levent Kaya ve Aydın Kara tarafından 2018 yılında kuruldu. Kurucu ortaklardan Yaşar Kımıl, 2014 yılında çalışmış oldukları şirket kapanma kararı alınca ekip arkadaşı Levent Kaya ile birlikte kendi ayakları üzerinde durmaya karar verdiklerini; 2018 yılında “Bir Günde Kargo”yu kurduklarını belirtiyor. 1,5 yıl sonra ise yine sektörden arkadaşları olan Evrim Şen’in ve son olarak da üniversiteden arkadaşı Aydın Kara’nın kendilerine katıldığını söylüyor.   

Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova olmak üzere 35 büyük ilde dağıtım yapılıyor. 

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri  

✔ Bugün Randevulu – Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, 

– Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında,  

 Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.  

✔ Ertesi Gün Randevulu Gönderinin teslimatı, ertesi gün 

 Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında 

 Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında 

 Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır  

✔ Standart Plus Dağıtıma çıktığı gün adresinize uğrama yapılmaktadır.  

  • Pazar günleri: Dağıtımı olan teslimat tipleri; – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında,
  • Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında,
  • Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0