in

Hüsnü Şenlendirici sağlık durumu nasıl? Ercan Saatçi paylaştı… Hüsnü Şenlendirici öldü mü haberi neden çıktı? İnternet medyası yalan ölüm haberlerine devam ediyor!

Hüsnü Şenlendirici öldü mü haberi sosyal medyada yayılmaya başladığında ünlü sanatçıyı sevenler ne olduğunu merak etti. Yaşadığı sağlık problemlerinin ardından bir paylaşım yapan ve son durumunu açıklayan Şenlendirici şuanda rahatsızlığından dolayı tedavi görmekte. Bu haberin çıkmasıyla birlikte bir çok internet sitesi de ‘Hüsnü Şenlendirici’ öldü mü başlığını kullanarak bu bilgiyi abartılı bir biçimde kullandı. Google Trendlerine de yansıyan bu arama hacmi bir çok kişinin ünlü sanatçının hayatını kaybettiğini sanmasına neden oldu. Asılsız haberin yayılması da kısa sürdü. Peki Hüsnü Şenlendirici’nin son durumu nasıl işte sanatçının yaptığı paylaşımlar

Hüsnü Şenlendirici’ye bağırsak kanseri teşhisi konulduğu ve ardından da operasyon geçirdiği iddia edilmişti.

46 yaşındaki Şenlendirici’den konuya ilişkin açıklama geldi. Ünlü isim, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“BİRKAÇ GÜN DAHA HASTANEDE OLACAĞIM”

Hüsnü Şenlendirici, açıklamasında “Sevgili dostlarım, arkadaşlarım, sevenlerim; geçen hafta yaptırdığım rutin kontroller sonrasında doktorlarımın tavsiyesi ile bir operasyon geçirdim” dedi.

Hüsnü Şenlendirici sağlık durumu son dakika || Ercan Saatçi paylaştı ‘Hızla iyileşiyor…’

Bağırsak kanserine yakalanan 47 yaşındaki ünlü klarnetçi önceki gün apar topar ameliyata girdi ve Şenlendirici’nin 11 cm bağırsağı alındı. Hastanede bir an olsun yalnız bırakmayan Hakan Altun ve Ercan Saatçi, sosyal medyadan Hüsnü Şenlendirici son dakika bilgilerini sevenleriyle paylaştı.

“KARDEŞİMİZ GAYET İYİ”

Yakın arkadaşları Hakan Altun ve Ercan Saatçi, ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’yi hastane odasında yalnız bırakmadı. Ercan Saatçi paylaşımında, “Kardeşimiz gayet iyi, hızla iyileşiyor çok şükür. gelmiş geçmiş olsun.” ifadeleriyle sevenlerinin yüreğine su serpti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0