in

Seren Serengil Mustafa Rahman Tohma ayrıldı mı? Serengil ilişkisi ile ilgili son durumu açıkladı

Uzun yıllardır birliktelik yaşayan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma
ikilisi magazin gündemine bomba gibi düştü. Seren Serengil Mustafa Tohma ayrıldı mı? sorusunun yanıtı ünlü ismi sevenlerin internette merakla araştırdığı konular arasında yer aldı.

Seren Serengil sevgilisinden ayrıldı mı sorusunun yanıtı magazin kulislerinde bir süredir konuşulan konular arasında yer alıyordu. Bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerini üzen haberin doğru olduğu ortaya çıktı.

Seren Serengil uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkisini bitirdiğini açıkladı. Seren Serengil, sevgilisiyle olan bütün fotoğrafları kaldırırken Tohma’nın paylaşımlarını silmemesi dikkatlerden kaçmadı. Ünlü sunucu Seren Serengil, uzun süredir aşk yaşadığı ve her fırsatta sevgisini dile getirdiği Mustafa Rahman Tohma’dan ayrıldığını duyurdu. Ayrılık açıklamasını Instagram hesabından veren Serengil, paylaşımını yorumlara kapattı.

“GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE…”

Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0