in

Minecraft iksir yapımı nasıl? Minecraft görünmezlik iksiri hilesi… 

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de çok fazla oynanan oyunlardan biri olan Minecraft iksir yapımı nasıl sorusuyla gündemde. Oyunda istenilen her şeyi kırıp, metaryel topladıktan sonra yeni ürünler oluşturmayı konu alıyor. Minecraft birinci tekil şahıs kamera açısıyla oynanan bir oyun. Peki, Minecraft iksir yapımı nasıl? İşte, Minecraft görünmezlik iksiri hilesi… 

Minecraft iksir yapımı nasıl sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Dünyanın gelmiş geçmiş en çok satan oyunları arasında yer alan Minecraft, yetenekli isimlerin elinde bambaşka bir hal alıyor. Oyunda yer alan yaratıcı modunda insanlar küçük bloklardan istediklerini yapabiliyorlar. Bu gelişmelerin ardından Minecraft iksir yapımı nasıl sorusu gündeme geldi. Peki, Minecraft iksir yapımı nasıl? İşte, Minecraft görünmezlik iksiri hilesi… 

Minecraft iksir yapımı nasıl? Minecraft görünmezlik iksiri hilesi… 

Markus “Notch” Persson tarafından 2009’da bir haftada yazılmış, resmi olarak 2011 yılında yayınlanmış ve kısa sürede de tüm dünyaya yayılmış bir bilgisayar oyunu. En basit anlatımıyla bloklarla kendinize bir dünya yaratıyorsunuz. İlk baktığınızda çok rahatsız edici geliyor görüntü çünkü son derece basit grafiklerden oluşuyor. Half-Life serisi, Counter Strike serisi ya da Crysis gibi oyun serilerinden bu kamera açısı size tanıdık gelecektir. Elbettte bu oyunlarla benzerliği sadece kamera açısı. Oyun her şeyden önce bir açık dünya oyunu. Yani özgürüz, tabi yapabilirsek, dünyadaki her yere gidebiliyoruz. 

Oyunda gördüğümüz her şeyi kırabiliyor ve toplayabiliyoruz ve topladığımız materyalleri istediğimiz yere yerleştirebiliyoruz. İşte bu özellik Minecraft’ın temelini oluşturuyor. Minecraft yapımcıları oyunu iki moda ayırarak çok iyi etmişler. Birinci modda hayatta kalmak için uğraşacak, ikinci modda ise kreatif becerilerinizi ortaya çıkarma şansı yakalayacaksınız. 

Bu Minecraft rehberi, ekran görüntüleri ve adım adım talimatlarla bir Görünmezlik İksiri (3:00) nasıl üretileceğini açıklar. Minecraft’ta bir Potion of Invisibility (3:00) hazırlayabilir ve envanterinize ekleyebilirsiniz. Bu iksir içildiğinde size Görünmezlik etkisi verir, böylece 3 dakika boyunca kimse sizi göremez. Demleme Standı menüsünü açın. Demleme Standını Etkinleştirmek için Blaze Tozu Ekleyin. Bu İksiri yapmak için Eşyalar ekleyin. Demleme menüsünde, malzemeleri üst kutuya yerleştirirsiniz ve iksirler altaki üç kutuda oluşturulur. 

Görünmezlik İksiri yapmak için 1 Gece Görüş İksiri ve 1 fermente örümcek gözüne ihtiyacınız olacak. Gece Görüş İksiri’ni Demleme standında alttaki kutulardan birine yerleştirin. Ardından fermente edilmiş örümcek gözünü üst kutuya ekleyin. Demleme işlemi tamamlandığında, bir ” glug glug glug ” sesi duyarsınız ve fermente olmuş örümcek gözü kaybolur.Görünmezlik İksiri’ni (3:00) içerseniz, sizi 3 dakika boyunca görünmez kılar. Bu, görülmek istemediğinizde son derece kullanışlıdır. Bu noktada, bu Görünmezlik İksiri’ni envanterinize ekleyebilir veya iksiri Sıçrama İksiri Görünmezlik (3:00) haline getirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0