in

Rasher öldü mü?

Rasher öldü mü sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. YouTube üzerine oynadığı oyunları canlı yayınlayarak ya da video halinde paylaşan yayıncı Youtuber Rasher öldü mü? Rasher takma adı ile ünlenen gerçek adı Abdullah Çağın olan Rasher öldü mü iddiaları doğru mu? Kısa süre içerisinde sosyal medyada yayılmaya başlayan ünlü yayıncı hakkında çıkan iddialar gerçek mi? İşte, son gelişmeler…

Bugünlerde sosyal medyada yayılan ve birçok kişinin doğruluğunu teyit ettirmek adına arama motorlarında çokça araştırdığı Youtuber Rasher öldü mü? Hakkında çıkan öldü mü söylentileri ile binlerce hayranı arasında tedirginliğe yol açan Rasher yani Abdullah Çağın öldü mü iddiaları nereden çıktı? Rasher öldü iddiaları doğru mu? Rasher ölüm nedeni ne? İşte, detaylar…

RASHER ÖLDÜ MÜ?
Rasher öldü iddialarının Facebook, Twitter, İnstagram gibi platformlarda sıklıkla paylaşılmasının sonucunda pek çok vatandaşın arama motorları üzerinden bu konuda araştırma yapmasına neden oldu.

Belirli dönemlerde sosyal medya üzerinde amaçlarının ne olduğu bilinmeyen kişiler tarafından açılan ünlü yayıncı ve Youtuber Rasher hakkında hayatını kaybettiği haberleri takipçileri tarafından internet üzerinden teyit edilmek üzere araştırılmaya başlandı.

Pek çok kişinin kısa sürede yaptığı araştırma sonucunda çıkan bu haberlerin asılsız olduğunu ve Rasher’ın 16 saat önce video yayın linkini paylaşması sonucunda büyük bir rahatlama yaşadıkları ifade edildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0