in

Son günlere damga vuran Mükremin Gezgin öldü mü sorusu neden gündem oldu?

Kurgu hamilelik ve paylaştığı doğum videolarıyla sosyal medyada bir anda gündemin ana maddesi olan Mükremin Gezgin hakkında bir çok yorum ortaya atıldı. Genç isme sahip çıkan ünlü kesimler olurken, tepki gösteren ünlüler de oldu. Tam da bu gündemin ortasında internet trendlerinde Mükremin Gezgin öldü mü sorusu bir anda listelerde yer almaya başladı. Peki Mükremin Gezgin öldü mü sorusunun kaynağı nedir? Neden insanlar Mükremin Gezgin’in öldüğünü merak etmeye başladı? İşte yaşananlar

Kurgu hamilelik videoları ile özellikle sosyal medya platformu Tiktok’ta büyük bir kitle yakalayan Mükremin Gezgin, bu kurgu hamileliği doğumla taçlandırdı… Sosyal medyada Mükremin Gezgin’e büyük tepki gelirken, bu paylaşımların yapıldığı hastaneye de ‘ruhsatı iptal edilmedi’ söylemi yorumlarda sıkça yerini aldı.

Olayların bu aşamasının ardından sosyal medya hesaplarını yoğun kullanan isimlerden Bergüzar Korel ve Ayşe Arman’ın paylaşımları da tartışmayı alevlendirdi. İki ismin tepkilerine karşı çıkan Hazal Kaya oldukça sert bir yazı kaleme aldı ve sosyal medya hesabından paylaştı. Kaya’nın yazısındaki son satırlar ise; ‘Mükremin’in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?’ sorusu oldu.

Ayşe Arman’dan Mükremin Gezgin tepkisi

‘Asla anlayamıyorum bu tepkileri. Mükremin sadece 23 yaşında, zekice bulursun, bulmazsın, gülersin, gülmezsin. Bir LGBT birey olarak ona gülen 1,5 milyon insana bir erkeğin doğumunu bekletti. Böyle tahammülsüz bir yerde ona gülen insanları eğlendirmeyi başardı. Ne oldu bu kadar mevzu yaratacak? Ben bir şey mi kaçırdım? İsim verip hedef göstererek elinize ne geçiyor? Mükremin’in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?’ diyen Hazal Kaya, kısa sürede gündem olan paylaşımını yayınladıktan birkaç dakika sonra sildi.

Bergüzar Korel’den #MükreminGezgin tepkisi: “Dün gece bu paylaşımı gördüm ve ilk düşündüğüm şu el kadar bebek oldu. Belli ki yenidoğan, biz kendi yavrumuzu öpmeye kıyamazken nasıl böyle espri malzemesi olmasına müsaade ediliyor!”

İşte Hazal Kaya’nın o tepkisi:

MÜKREMİN GEZGİN ÖLDÜ MÜ ARAMA TRENDİ NEDEN ARTTI?

Hazal Kaya’nın paylaşımının ardından son satırlarda bahsettiği Mükremin’in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?’ sorusunun ardından internet kullanıcıları Mükremin Gezgin öldü mü sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Arama trendinin kısa sürede büyük çıkış yakalaması bir çok kullanıcının aynı sorunun cevabını merak ettiğini gösteriyor. Mükremin Gezgin’in ise yaptığı paylaşımlar devam etmekde ve her hangibir olumsuz durum olmadığı görülüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0