in

ÜzgünÜzgün

Virgin River 3.sezon ne zaman?

Netflix platformunun sevinen dizilerinden Virgin River 3.sezon ne zaman sorusuyla gündemde yerini aldı. 2.sezonunun yayınlanmasının üzerine dizi severler Virgin River 3.sezon ne zaman sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, Virgin River 3.sezon ne zaman? İşte, Virgin River 3.sezon ne zaman sorusunun yanıtı…

Virgin River 3.sezon ne zaman sorusu arma motorlarının yanı sıra sosyal medyada da çokça aranıyor. Dizinin 2.sezonunun yayınlanmasının ardından birçok kişi Virgin River 3.sezon ne zaman sorusunun cevabını merak ediyor. 2019 yılından beri yayın hayatını sürdüren Virgin River 3.sezon ne zaman olacağı merak konusu. Peki, Virgin River 3.sezon ne zaman? İşte Virgin River 3.sezon ne zaman sorusunun cevabı… 

Virgin River 3.sezon ne zaman? 

Virgin River’ın merakla beklenen ikinci sezonu kısa süre önce Netflix’den yayınlandı. 10 bölüm halinde izleyici sunulan dizide çok çarpıcı gelişmeler yaşandığını söylemek mümkün.  

Virgin River, sakin bir yaşam için uzak bir Kaliforniya kasabasına taşınan Melinda Monroe’nin hikayesini işliyor. Yeni bir sayfa açmaya karar veren Melinda, kasaba hayatının beklediği kadar basit olmadığını keşfedecektir. Robyn Carr’ın imzasını taşıyan 20 romandan oluşan seriden uyarlanan dizinin showrunner koltuğu Sue Tenney’e emanet. 

Üçüncü sezon henüz resmi olarak gerçekleşmiyor olsa da Mel ve Jack’in ekranlara ne zaman döneceğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. 

Production Weekly’ye göre , üçüncü sezonun bu yılın Ağustos ve Aralık ayları arasında çekilmeye başlaması bekleniyordu – ancak ne Netflix ne de oyuncu kadrosu, yapımın bu aylarda gerçekleştiğini doğrulamadı. 

Bu bilgiler ışığında ve Virgin River’ın birinci ve ikinci sezonlarının Netflix’e ilgili yıllarının sonuna doğru ulaştığı gerçeği ışığında, üçüncü sezonun Kasım veya Aralık 2021’de yayınlanacağını tahmin edebiliriz. 

 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0