in

Beykoz Belediyesi hangi partide? Beykoz Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Beykoz Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler

Beykoz Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorusunun yanıtı yaklaşan yerel seçimler ile birlikte değişik illerde ve bölgelerden de aranan konular arasında yer alıyor. Partilerin hangi belediyeleri yönettiği ve belediye başkanlarının biyografi bilgileri de aranan konular arasında. Bu belediyelerden birisi de Beykoz Belediyesi. Peki Beykoz Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir, kaç yaşında? İşte Beykoz Belediyesi hakkında bilgiler

Beykoz Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorularının yanıtları merakla takip ediliyor. Beykoz, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Dolayısıyla, Beykoz Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir alt birimi olarak faaliyet göstermektedir. Peki Beykoz Belediyesi hangi partide? Beykoz Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Beykoz Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİDEN? Beykoz Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin adayı Murat Aydın 74.805 oy olarak kazanmıştır ve bölgenin yüzde 49.16 oy oranına sahiptir. BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN KİMDİR? 1960 yılında Giresun’un Piraziz ilçesine bağlı Bozat beldesinde doğdu. 1980 yılında İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümü’nde “Yerel Yönetimlerde Farklı Yaklaşımlar ve Sosyal Belediyecilik Uygulamaları” konulu teziyle yüksek lisansını tamamladı. 1999, 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerini kazanarak, üçü AK Parti’den olmak üzere dört kez Zeytinburnu Belediye Başkanlığı görevine seçildi. 2019 yerel seçimlerinde de Beykoz Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan Yardımcısı ve Türkiye Fotoğraf Vakfı Başkanı olan Aydın uzun yıllardır fotoğraf sanatıyla ilgilenmektedir. Aydın’ın iki fotoğraf sergisi bulunmaktadır. İngilizce bilen Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır.  

Beykoz Belediyesi hangi partide ve belediye başkanı kimdir sorularının yanıtları merakla takip ediliyor. Beykoz, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Dolayısıyla, Beykoz Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir alt birimi olarak faaliyet göstermektedir. Peki Beykoz Belediyesi hangi partide? Beykoz Belediyesi mevcut başkanı kimdir? Beykoz Belediye Başkanı kim, hangi parti? İşte güncel bilgiler

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİDEN?

Beykoz Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin adayı Murat Aydın 74.805 oy olarak kazanmıştır ve bölgenin yüzde 49.16 oy oranına sahiptir.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN KİMDİR?

1960 yılında Giresun’un Piraziz ilçesine bağlı Bozat beldesinde doğdu. 1980 yılında İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümü’nde “Yerel Yönetimlerde Farklı Yaklaşımlar ve Sosyal Belediyecilik Uygulamaları” konulu teziyle yüksek lisansını tamamladı.

1999, 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerini kazanarak, üçü AK Parti’den olmak üzere dört kez Zeytinburnu Belediye Başkanlığı görevine seçildi. 2019 yerel seçimlerinde de Beykoz Belediye Başkanı olarak seçilmiştir.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan Yardımcısı ve Türkiye Fotoğraf Vakfı Başkanı olan Aydın uzun yıllardır fotoğraf sanatıyla ilgilenmektedir. Aydın’ın iki fotoğraf sergisi bulunmaktadır.

İngilizce bilen Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0