in

Akasya Durağı Obayana kimdir?

Günümüzde özellikle Z kuşağının oldukça çok beğendiği dizilerden biri olan Akasya Durağı hala sosyal medyada gündeme gelebiliyor. Diziden alınan kesitlerin paylaşılmasından dolayı o zamanlarda izlemeyenler merak edebiliyor. Son zamanlarda da insanlar Obayana’nın kim olduğunu merak ediyor. Peki Akasya Durağı Obayana kimdir?

Akasya Durağı resmen bir dönemi televizyon ekranlarına sabitleyen dizi olarak karşımıza çıkıyor. Birçok dizi gibi eski dönemlerde güzel olan diziler genel olarak sosyal medyada çok fazla konuşuluyor. Dizilerde yer alan sahneler tekrardan paylaşılıyor. Bu paylaşımdan dolayı diziyi hatırlayanlar merak ettikleri şeyleri internette araştırıyorlar.

Son zamanlarda da insanlar dizide “Osman Ağa” karakterinin kızının sevgilisi olan “Obayana” karakterini oynayan oyuncunun kim olduğunu merak etmeye başladı. Dizide Obayana karakteri Kenyalı Max Bendo tarafından canlandırılmaktadır. 1972 yılında doğan Max Bendo, aslında animatördür.

Animatörlük yaparken birden dizi oyunculuğuna atılan Max Bendo, Türkiye’ye gelerek 2002 yılında yayınlanan “En Son Babalar Duyar” dizisinde rol almıştır. Burada aldığı rolden sonra birçok dizide oynayan Max Bendo Akasya Durağı’nda Obayana karakteri ile ünlenmiştir. Bu rolden sonra Türk vatandaşlığına da geçmiştir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0