in

Çocuklar Duymasın Melis kimdir? 

Ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın Melis kimdir sorusuyla gündem yer alıyor. Diziye sonradan dahil olan Melis, karakterini canlandıran oyuncunun gerçek kimliği izleyici tarafından merak ediliyor. Gurme Tansel karakterinin kızı olan Melis, aynı zamanda Ece isminde bir kız kardeşe de sahiptir. Ayrıca Emre’nin kız arkadaşı rolünde oynayan Melis diziye yeni nesil gençliğin hallerini anlatan sahnelerde karşımıza çıkıyor. Performansıyla ve güzelliğiyle hafızalara kazınan oyuncu, Çocuklar Duymasın Melis kimdir sorusuyla araştırılmaya başlandı. Peki, Çocuklar Duymasın Melis kimdir? İşte tüm detaylar…  

Çocuklar Duymasın Melis kimdir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Başrollerinde Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ’un oynadığı efsane dizi Çocuklar Duymasın dizisinde Melis karakteri genç bir kızdır. Dizinin altıncı sezonunda senaryoya dahil olan Melis karakteri, kapı komşunun kızıdır. Haluk ile Meltem karakterinin tek erkek çocuğu olan Emre’nin kız arkadaşıdır. Peki, Çocuklar Duymasın Melis kimdir? İşte, Çocuklar Duymasın Melis kimdir sorusunun detaylı yanıtı… 

 Çocuklar Duymasın Melis kimdir? 

Oyuncun gerçek adı da Melis’tir. Ancak tam adı Melis Enise Ütük’tür. Lise eğitiminden sonra Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda eğitim aldı. Mezun olduktan sonra ise oyunculu eğitimleri almaya devam etti. Bir süre modellik yapan Enise Ütük, aynı zamanda Super Lady Güzellik Yarışması’nda üçüncü oldu.  

Pek çok dizi ve filmde yer alan Enise Ütük, kamera karşısına ilk kez Zoraki Koca isimli dizi ile geçti. Daha sonra Arka Sıradakiler isimli dizide Ece karakterini canlandırdı. Dizi, yeni atandığı lisenin öğrencilerini eğitmek için büyük emek harcayan Kemal isimli bir öğretmenin ve öğrencilerinin yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Bülent Emin Yarar, Sinem Öztürk, Fırat Çöloğlu ve Bülent Çetinaslan yer aldı. Daha sonra ise Büşra isimli filmde Selen karakterini canlandırdı. Film, farklı kültürlerde yetişmiş Büşra ve Yaman isimli iki gencin birbirlerine duydukları aşkı anlatıyor. Filmin başrollerinde Mine Kılıç, Tayanç Ayaydın, Çiğdem Batur ve Coşku Cem Akkaya yer aldı.  

2010’da ise Çocuklar Duymasın isimli dizide Melis karakterini canlandırdı. Uzun süre verdikleri aradan sonra yeninden ve yeni kadrosu ile yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın’da çocuklar büyümüş ve Haluk ile Meltem’in daha farklı problemleri gün yüzüne çıkmıştır. Dizinin başrollerinde ise Pınar Altuğ, Tamer Karadağ, Furkan Kızılay ve Zeyno Gönenç yer aldı. Daha sonra ise İhanet isimli dizide Hazal karakterini canlandırdı. Dizi, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinde yaşana bir cinayeti ve arkasından yaşanan entrikaları anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Burak ÖzçivitEnise Ütük, Merve Sevi, Devrim Saltoğlu ve Oğuz Galeli yer aldı.  

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0