in

Waltonchain (WTC) nedir?  

Kripto paraların değerlenmeye devam ettiği günlerde Waltonchain (WTC) nedir sorusu gündeme getirildi. WaltonChain, Nesnelerin İnternetinin (“IoT”) gelişimini kolaylaştırmak için radyo frekansı tanımlama (“RFID”) teknolojisini kullanan bir blok zinciri altyapısı oluşturmayı hedefliyor. WTC tokenı, yönetişim, stake etme ve basit token işlemleri ve akıllı sözleşme uygulamaları için gaz ücreti ödemede kullanılır. Peki, Waltonchain (WTC) nedir? İşte, Waltonchain (WTC) nedir sorusunun detaylı cevabı… 

Waltonchain (WTC) nedir sorusu pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli alt zincirler oluşturabilirler. Platform, özgün, sızmaya dayanıklı ve zaman damgalı veriler (mülk sahipliği verileri, emtia akış verileri vb. Dahil) sağlamayı amaçlamaktadır. Waltonchain, Proof of Work ve Proof of Stake ile hibrit bir fikir birliği mekanizması benimser. Peki, Waltonchain (WTC) nedir? İşte, Waltonchain (WTC) nedir sorusunun detaylı cevabı…  

Waltonchain (WTC) nedir?  

Değerli Nesnelerin İnterneti (VIoT) kavramı, RFID çipleri ve blok zinciri teknolojisinin bir kombinasyonu olan bir özelliktir. Bu, nesnelerin veya cihazların sensörler ve aktüatörler aracılığıyla veri veya bilgi işlem sistemlerine bağlanması ve etkileşimidir. Bu, araba gibi bir cihazın, yoldaki verimliliğini artırmak için başka bir araba ile iletişim kurabileceği ve ayrıca uzaktan erişilebilen verileri iletebileceği anlamına gelir. Bu, sürücüsüz arabaların temel fikridir. Bu nedenle Waltonchain, küresel ekonomi için değer yaratma konusunda büyük potansiyele sahip olan makinelerin, araçların ve fiziksel dünyanın diğer unsurlarının dijitalleştirilmesi yoluyla veri odaklı karar vermede devrim yaratmanın eşiğindedir. 

Waltonchain bugünkü fiyatı ₺6,88 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺131.853.145 TRY. Waltonchain son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #415, piyasa değeri ₺530.278.642 TRY. Dolaşımdaki arz 77.130.002 WTC coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 WTC coin. Ekonomik analiz, (VIoT) ‘un tam olarak gerçekleştirilmesinin 2025 yılına kadar küresel GSYİH’ya 14 trilyon dolardan fazla katkıda bulunacağını belirtiyor. Bu analiz, böylece Waltonchain’in küresel bir başarı yörüngesine oturduğunu kanıtlıyor.  

Teminat Kanıtı ve Güven Mekanizması 

Waltonchain, coin sahiplerini yeni paralarla ödüllendiren blockchain’e yeni bloklar eklemek için Proof of Stake and Trust (PoST) mekanizması kullanıyor. Ödül tutarları, sistem tarafından belirlenen her bir jeton sayısını ve (güven) içeren bir algoritmaya dayanır. Bu, mevcut token sahiplerini Waltoncoin temettüleriyle ödüllendirdiği için Proof of Stake (PoS) mekanizmasına benzer.  

WTC Nasıl Satın Alınır ve Saklanır? 

WTC farklı platformlarda mevcuttur ve mevcut kripto paranız olsun veya olmasın kolayca erişilebilir. Zaten kripto para birimine yatırım yaptıysanız, Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH), WTC almanın en iyi yolunu sunar. Binance gibi mevcut herhangi bir borsa platformuna erişmeniz ve elinizdeki koinleri WTC ile takas etmeniz yeterlidir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0