in

Emir Tavukçuoğlu kimdir? 

NTV ekranlarının sevilen haber spikeri Simge Fıstıkoğlu’nun eşi iş adamı Emir Tavukçuoğlu kimdir sorusuyla gündemde. Emre Tavukçuoğlu, Tavukçuoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı. İnşaat teknolojileri kapsamında gerçekleştirdiği projelrle adından sıkça söz ettşreb Emir Tavukçuoğlu’nun özel hayatı da merak ediliyor. Peki, Emir Tavukçuoğlu kimdir? İşte, Emir Tavukçuoğlu kimdir sorusunun detaylı yanıtı… 

Emir Tavukçuoğlu kimdir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz yıllarda NTV ekranlarının sevilen yüzü Spiker Simge Fıstıkoğlu ile dünya evine giren Emir Tavukçuoğlu, inşaat sektöründe oldukça iddialı projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Peki, Emir Tavukçuoğlu kimdir? İşte, Emir Tavukçuoğlu kimdir sorusunun detaylı yanıtı…e, Emir Tavukçuoğlu kimdir 

Emir Tavukçuoğlu kimdir? 

NTV’nin güzel spikeri Sİmge Fıstıkoğlu geçtiğimiz Mart ayında nişanlandığı iş insanı Emre Tavukçuoğlu ile rüya gibi bir düğünle evlendi.Geçtiğimiz ay Emre Tavukçuoğlu aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlanan Simge Fıstıkoğlu, önceki günlerde de kına gecesi yapmıştı. Simge Fıstıkoğlu ve Emre Tavukçuoğlu çifti, çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli bir törenle dünya evine girdi. Simge Fıstıkoğlu ve Emre Tavukçuoğlu’nun düğününe birçok ünlü isim katıldı. 

Ekranların sevilen yüzü Simge Fıstıkoğlu, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Emir Tavukçuoğlu ile İstanbul Beşiktaş’taki lüks bir otelde düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. 1982 doğumlu sunucu Simge Fıstıkoğlu ile 2018 yılında nişanlanan iş adamı Emir Tavukçuoğlu aslen Rize‘lidir. Düğünlerinin ise 2018 yılının Nisan ayı gibi gerçekleşmesinin planlandığı açıklanan Emir Tavukçuoğlu yaşantısını İstanbul Kadıköy‘de sürdürmektedir.  

Tavukçuoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Emir Tavukçuoğlu’nun şirketi bugüne kadar İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi civarında 100’ün üzerinde projeye imza atmıştır. Ayrıca geliştirdikleri inşaat teknolojileri ile estetik bir trend yakaladıklarını, Bağdat Caddesinin kendine has yeşil dokusunu korumaya özen göstererek projelerini yürüttüklerine açıklamıştır. Tavukçuoğlu Gayrimenkul Bağdat Caddesi’nin semt haline gelmesinde öne çıkan şirketlerin başında yer almaktadır.  

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0