in

Kenan Poleo kimdir, aslen nereli?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından İngiltere’nın yeni İstanbul Başkonsolosluğuna atanan Kenan Paleo oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Kenan Poleo’nun kim olduğunu araştırıyor. Ayrıca aslen nereli olduğunu da merak ediyorlar. Peki Kenan Poleo kimdir? Nereli?

İngiltere geçtiğimiz günlerde yeni İstanbul Başkonsolosluğuna atanan ismi açıkladı. Açıklanmasıyla birlikte gündem olan Kenan Poleo birçok insan tarafından merak edilmeye başlandı. Kenan Poleo sosyal medyada büyük bir ilgi çekti. Bu kadar ilgi çekmesinin nedeni ise Kenan Poleo hangi takımı tutacağı konusudur. Birçok takımın taraftarı tarafından ikna edilmeye çalışılan Kenan Poleo en son Beşiktaş’ta karar kılmıştır.

Eylül ayının başında göreve atanan Kenan Poleo, Londra’da doğmuştur. Ancak aslen Kıbrıs kökenlidir. Annesi ve babası 50’li yıllarda İngiltere’ye taşınmıştır. İngiltere’ye taşındıktan sonra tanışıp evlenen çiftin üç çocuğu olmuştur. Bunlardan en küçüğü Kenan Poleo’dur. Akıcı bir şekilde Türkçe konuşabilen ve anlayabilen Kenan Poleo, dedesi ve büyükannelerinden öğrendiğini söylemiştir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0