in

Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Demon Slayer ilk sezonu ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmıştı. Birçok insan tarafından beğenilen anime ilk sezonun ardından şimdi ise ikinci sezonu ile merak ediliyor. İnsanlar ikinci sezonun ne zaman çıkacağını internette araştırıyor. Peki Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Dünya genelinde artık animeler en çok izlenen kategorilerin başında geliyor. Birçok insan tarafından izlenen Animeler hem filmlerde bütçe yetersizliğinden veya çeşitli sebeplerden dolayı yapılamayan hikayeleri kendi diliyle anlatıyor. Bundan dolayı da birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Son zamanlarda da Demon Slayer isimli animenin yeni sezonunun ne zaman geleceği oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar internette Demon Slayer’in 2. sezonunu araştırıyor. 2. Sezonun çıkacağını yapımcısı oldukça uzun zaman önce açıklamıştı.

Ancak ne zaman çıkacağı açıklanmamıştı. Son ortaya çıkan bilgilere göre animenin yeni sezonu önümüzdeki ay yani Ekim ayında yayınlanacağa benziyor. Animenin Nisan ayında 2. sezon posteri paylaşılmıştı. Bunun yanında animenin büyük ihtimalle Netflix’e 2. sezonunun geleceği de tahmin ediliyor. Zaten şu an 1. sezon Netflix’te bulunduğu için bu ihtimal oldukça yüksek gibi duruyor.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0