in

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum ŞaşkınŞaşkın YorumsuzYorumsuz

Lvbel C5 kimdir?

Son zamanlarda birçok insan tarafından Lvbel C5’in kim olduğu oldukça çok merak ediliyor. Birçok kişi Lvbel C5’in ne iş yaptığını ve hayatını internette araştırıyor. Peki Lvbel C5 kimdir? Lvbel C5 kaç yaşındadır? Adı nedir? Lvbel C5 ile ilgili bütün bu soruların cevapları ve detayları haberimizde.

Müzik denilince Türkiye’de birçok kişinin aklına eskiden sadece pop ve arabesk geliyordu. Ancak son birkaç yıldır rap müzik oldukça çok popüler olmaya başladı. Türkiye’de müziğin rüzgarı artık rap tarafında esiyor.

Eskiden rap müziğe birçok ağır eleştiri yapan pop sanatçılar bile şimdi rap sanatçıları ile düet yapıyor. Yani anlayacağınız artık rap müzik Türkiye’de en çok dinlenen müziklerin arasında yer alıyor. Son zamanlarda da Undergroud Türkçe rap dediğimiz türde rap yapan Lvbel C5 insanlar tarafından oldukça çok merak ediliyor.

Zor parçası ile büyük bir yükseliş yakalayan Lvbel C5’in aslında ismi Burak. İstanbul’da doğmuş olan ve aslen Sakaryalı olan Lvbel C5, babası müzisyen olduğu için küçük yaşta müzikle tanışmış durumda. Lvbel C5’in şarkılarına gelecek olursak en çok bilinenler, Zor, Çevir, ATM ve geçtiğimiz aylarda çıkan Hani isimli şarkısıdır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0